Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021


Klemoň

Recommended Posts

my se odhlasujeme, mame v tu dobu detsky den v obci Hradec smer od Jevan do Sazavy, konec koncu je tam krasna silnice, opravdu krasna a plna zatacek, tak muzete dorazit :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 7. 2021 at 14:24, Pe.Tr napsal:

časově je to daleko , základ je že máme termín a ty stroj na kterém můžeš drandit. 

No v sobotu jdu stroj otestovat , ale jestli bude pršet, tak to vzdávám . . .

A co se týká termínu a potvrzení , tak jsem si říkal , že naopak už teď účastníci vědí zda mají volno a nebo jako Scratch už vědí, že volno nemají , ale zatím by se s tím dalo něco dělat - třeba přesunout termín o týden dopředu. Ale to bych to musel vědět. Už chápeš proč jsem tlačil ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne to ne , ale zatím mají volno i 14 - 15 / 8 .  V sobotu si to jdu prohlédnout a půjčit jen na hodinu, abych si to zkusil alespoň osahat.  Protože kdybych to náhodou z nějakého důvodu nedal , tak bych tu rezervaci na celý víkend včas zrušil . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak co s vámi ??? Poslední reakce byla od Schreeka 15 července a už je srpen a žádný koment . . .   Vím že zbývají ještě 3 týdny ale to nikdo nemá žádnou informaci o svých plánech na 21.8. ???  To opravdu pojedeme tři + jedno auto ???  :myslim    Tak to nebude hezké repete 😟

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když to chceš vědět tak 807 je momentálně indisponovaná a doufám že se mi podaří ji tento týden vyléčit. Mám tady ještě jednoho místního maroda toho chci léčit zítra a pokud se bude dařit tak pak jde do ordinace 807.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vena garážmistr napsal:

No když to chceš vědět tak 807 je momentálně indisponovaná a doufám že se mi podaří ji tento týden vyléčit. Mám tady ještě jednoho místního maroda toho chci léčit zítra a pokud se bude dařit tak pak jde do ordinace 807.

Copak ji je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...