Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021


Klemoň

Recommended Posts

No když všichni zařvou hned teď ( a ne až za 14 dní ) , že se jim to 21.8. nehodí a chtějí 14.8. , tak se to dá ještě změnit . . .

A díky Veveruško , opravil jsem to :papa  A psal jsi, že nemůžeš 1 a 2 sobotu v srpnu, tak proto jsem to dal až na 21.8. :bacha

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na to Radku stejný  názor . . .  Já jsem navrhoval přesunutí do připravovaných ( ne do připravených 🙂 ) srazů s odříznutím u strany 16 - píšu to tam .    Ale jak píšeš za měsíc to zase budete přesouvat sem 😇

Pokud to opravdu chce některý MOD přesunout , tak prosím odříznout nad mým příspěvkem s oslovením účastníků a uvedením potvrzené rezervace . . . . :roker

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEEE !!!  :roker            Pokud přesunout do připravovaných , tak jen to aktuální .    Nově příchozí bude koukat do připravovaných na to jak akce v roce 2020 už proběhla ??? Co je to za hloupost ???  :aut  To snad není problém to odříznout, tak jak to píšu ??? :mrk     @Péťa - můžeš prosím odříznout to staré co patří do uskutečněných a nechat tu jen to aktuální od strany 16 jak píšu , prosím ???

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se 21.8. asi i hodi, ale faktem je, ze to byla sice prvni jizda po dlouhy dobe, ale moc jsem se na tom necitil, a pokud chcete jet v tech zatackach zase jako hovadka a ritit se tam, kam nevidite a v pulce zatacky potkat pisek, tak to se mi uplne nechce, me bohuzel pud sebezachovy funguje az dost :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Klemoň napsal:
před 22 hodinami, Klemoň napsal:

Takže rezervaci Yamahy mám na víkend 21 - 22 srpna . :potlesk   Preferuji sobotu , ale pokud by se to hodilo vícero lidem v neděli i to je možné .  :papa   Takže se hlašte !!!   :super      Zatím je volný i víkend 14-15 , ale rezervaci mám na 21-22 !!! 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nejsem ubulenej, ale pedant / puntičkář.   To není to samé . :roker  Když něco dělám, tak pořádně a ne na půl huby. To to radši nedělám. :bacha  Už minule se kluci divili proč si u prezence píšu i na čem pojedou. Prostě mne to zajímalo . . .

A jestli má někdo se mnou problém, je to jeho věc. Každý jsme nějaký . Já nikomu nenadávám , nikomu se neposmívám , pouze říkám svůj názor. Souhlasit se mnou nemusíte , kvůli tomu mít divoké spaní nebudu. :aut   Od toho jsou podstatnější věci . . .  :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě "názor" na to dělení staré akce od nové. Já to vnímám tak , že úplně stejně divně by v připravovaných srazech vypadalo to , kdyby někdo připomenul sraz ve Strážnici , někdo na to reagoval , pak se tam rozjela diskuze jako u mne , že se to tam udělá znovu a nakonec by jste to CELÉ vzali a sraz z roku 2019 dali do připravovaných . . . A úplně to samé jste udělali s tím mým Moto srazem . . .   A mě budete říkat , že jsem divnej :myslim

A když mám ten cejch divného morouse , tak se teď ale zcela vážně zeptám :

Proč je rubrika  PŘIPRAVOVANÉ (tedy budoucí) srazy zasypaná odkazy/ tématy na srazy které již proběhly před lety ???  Neměly by být v rubrice uskutečněné ???  :roker

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Klemoň napsal:

No když všichni zařvou hned teď ( a ne až za 14 dní ) , že se jim to 21.8. nehodí a chtějí 14.8. , tak se to dá ještě změnit . . .

A díky Veveruško , opravil jsem to :papa  A psal jsi, že nemůžeš 1 a 2 sobotu v srpnu, tak proto jsem to dal až na 21.8. :bacha

@KlemoňNo já myslel první srpnovou sobotu tu, co bude 31.7. 🙈🙉🙊 (a druhou 8.8.) 🤣🤣🤣

před 6 hodinami, Scratch napsal:

me se 21.8. asi i hodi, ale faktem je, ze to byla sice prvni jizda po dlouhy dobe, ale moc jsem se na tom necitil, a pokud chcete jet v tech zatackach zase jako hovadka a ritit se tam, kam nevidite a v pulce zatacky potkat pisek, tak to se mi uplne nechce, me bohuzel pud sebezachovy funguje az dost :D 

@Scratchmůžeš jet "na Veverku" 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...