Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021


Klemoň

Recommended Posts

V 21. 8. 2021 at 20:57, Klemoň napsal:

Takže opět děkuji všem zúčastněným, smůla těch co nemohli . @Pe.Tr Umí nejen vymyslet novou trasu, ale hlavně opět objednal výborné počasí . Tentokrát ráno nepršelo, ale "plačky" si stěžovali na mlhu , nicméně celý den bylo nádherně . A protože moje akce jsou nějak prokleté , opět se stali nějaké kuriozity , nehody. Nejsem hajzl a tak nebudu práskat , ale loni se při vystupování z mého Triku Véna "potápěl" s foťákem , letos si Kuba vypláchnul cestovní kufr enegeťákem . Prostě celý obsah se mu za jízdy přesunul z plechovky ven a zkontroloval mu klíče od auta , doklady, peněženku , oblečení atd.  Lupnu sem také pár "vzorových" fotek a kdo bude chtít více, stačí napsat . . .   Také nesmím opomenout @xSilver family, která je fajn od nejmenšího po největšího a navíc mne oslnili svojí připraveností včetně do map uložené trasy, takže když v závěru došlo k jejich neúmyslnému oddělení od skupiny do cíle po chvilce dorazili. Proto mají zasloužené místo na společném fotu, kde chybí jen @h4wk3y který mazal zkratkou domů do Pardubic ! Takže ??? Opravdu moc děkuji.

Ještě pod čarou poznamenám , že se mi jako "provorodičce" povedlo jednou v zatáčce vysmýčit krajnici a jednou jsem to preventivně poslal rovně místo doprava a pak docela náročně v prachu brzdil z 90 na 0 a chudák Kuba za mnou a to samé . . .  Tak konec keců a tady jsou ta fota . . .

P1120446.JPG

P1120447.JPG

P1120449.JPG

P1120451.JPG

P1120465.JPG

P1120468.JPG

P1120471.JPG

P1120475.JPG

P1120480.JPG

P1120481.JPG

P1120483.JPG

P1120485.JPG

A teď kdo je kdo. Poznávám Petr. Tr

A Klemon a zbytek nevím😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...