Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021


Klemoň

Recommended Posts

neeeee.... zatím nevím jestli vůbec jedu... (trápí mě to datum...), ale ty na babetě a Klemoň na kryplkáře zní fakt lákavě... :D :D :D

jinak eště teda řikám rovnou, že jestli bude pršet, tak je mi úplně jedno, jestli budu moc nebo ne a na moto nejedu...., autem ale klidně a klidně udělám zásobování horkym čajíkem, rumem, svářem a spoustou jinejch dobrot..., ale pak by bylo @Vena garážmistr fajn, abys vzal kamión.... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Weri 605 napsal:

že jestli bude pršet,

Ahoj všem.  Drobná přeháňka mne nezastaví , ale pokud bude předpověď na celodenní déšť , tak to v nejhorším případě den předem odvolám. 😟    Hlídejte si to v úvodním článku !!! :roker

Ale minulá Semilská akce také dlouho vypadala deštivě a nakonec se to stihlo tak změnit, že jsem jel jen v triku a bundě a jen ráno bylo pod mrakem. Necháme se překvapit 🙊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky v desti se snazim nejezdit, ale protoze mam nahace a za 10 minut mam mokry i koule. Ale kdyz jsem na skutru schovanej za plexi, na kline mam ovci vlnu po babicce, tak bych nevidel problem jet i v cedaku 😋😋😋😋😋

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne se teda tesim na zkousku Steel bot s kevlar dzinama a krivakem, snad na me nikde nebude tahnout, protoze s normal dzinama na me tahlo.... Konecne bude moznost to poradne otestovat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...