Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021


Klemoň

Recommended Posts

Pokud by to nevadilo a bude tak paradni trasa jako loni, tak ja bych se letos pridal, kdyz to pujde.
Nicmene na bajkera uz se necejtim dost mladym, na trikolku zase dost starym, tak muzu delat s mym autobusem asi tak akorat doprovod 😄.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro rejpaly a šťouraly :     Zván je každý 🏍️  , který je schopen jet i pod 90 km/h + každý 🛵 , který umí jet i přes 80 km/h + klidně i 🛺 , která splňuje oba předchozí parametry ( jedu na "Triku" ) .

Akce je pořádána jako sraz a jízda bikerů PC , ale doprovodná vozidla 🚗 nejsou zakázána, jen se na ně nebere rychlostní ohled , takže "Maluch" se nedoporučuje a kamarádi 🏍️ bez členství PC jsou samozřejmě též vítáni .  :papa

Jede se "za každého počasí" , takže ti co jim vadí pár kapek ať se ani nehlásí 🙃

EDIT : berte to prosím trochu s nadsázkou 😇

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, xSilver napsal:

na trikolku zase dost starym

Jsem se tedy urazil . . .    :bacha        Jestli starci jezdí na triku 140 km/h a do zatáček 90 km/ tak ano , pak jsem starý  :roker         Je to jen o tom , že nevlastním ŘP skupiny "A"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to tak zle @Klemoň nemyslel, tak promin.

Moje predstava jizdy na trikolce (nikoli detske) je starsi pan, s vizazi ZZTop, co sedi vpredu oprenej lezerne do klina tak 20-ky co ma na sobe jen velmi minimalni bikiny topik a kozeny kalhoty. Pripadna rozepla kozena bunda (aby se mezi nima panovi dobre sedelo) ci tetovani a jine ozdoby, slovy pupl-fiction "ten bordel ve xichte", neni na zavadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele je vidět , že jsi tu nový a neznáš mne ještě :papa     Já jsem se samozřejmě neurazil, od toho jsou na světě podstatnější věci . :mad:    Ale jinak jsem starší pán ( 54 let)  Když jedu , tak vojenské kanady, džíny , a kožená motobunda .  Tetování nemám , ozdoby jsou z bundy HD odpárány a bordel ve ksichtě mám jen když si nezaklapnu štít na helmě  😂

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já vím , že se s termínem čeká na mne , jenže Roman (majitel Triku) nereaguje na mail ani telefon .  Asi je na dovolené mimo dostupné služby . . .   (zřejmě Cuba)  :roker      Zkusím kontakt opět tento víkend .

Při nejhorším to bude "moje akce" beze mne .  A nebo bych musel do ofigo půjčovny , ale ta je až v Semilech 😧    Hmm tak jsem koukal, že chtějí za sobotu 3 500,-   tak to ať si ji v Semilech nechají . . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže s opravdovou lítostí oznamuji , že se moje účast nekoná.  😭    Nemám na čem jet . A půjčovat si trike v Semilech za 3 500,- na 12 hodin nebudu . Navíc je to trochu z ruky 😟  

Samozřejmě se tu klidně na RoadTripu domluvte , nemám s tím problém jen to bude bez mojí účasti .  Příští rok snad už ano , ale letos je to pasé !  Tak si to užijte,  tentokrát beze mne . . .  

EDIT Ještě mne napadá , že bych si mohl zase půjčit nějakou káru , ale to asi tak trochu na MOTO road trip nepatří , tedy kromě servisního vozidla 🙃

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm . . .  zajímavá myšlenka :mrk      Sice to není to co mám rád...  už to má blíže k biku než autu  🙊     Je to takový menší Can-Am  :roker

Zkusím se zeptat zda to jde půjčit jen na sobotu , protože podle toho co píšou asi neee .   :myslim

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...