Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ŘJ, BSI jednotka, immo + čip imma


Lev2000

Recommended Posts

Ahoj,

Dneska (těsně po tom co jsem do ruky dostal výplatu) mi klekla BSI jednotka, nenačítá se kód immobiliseru. 

Sehnal jsem si druhou ŘJ, BSI jednotku, immo, čip imma, ale po zapojení BSIčka, imma atd, jsem se dostal k ŘJ... Ejhle moje "stará" ŘJ je 88 pinová a druhá měla o něco méně (ve tmě jsem napočítal 57 pinů).

Proto se chci zeptat, nemá někdo v okolí Brna, 88 pinovou ŘJ , BSI jednotku, immo a čip imma. Cena není 2x důležitá. Nebo nedá se to nějak vypnout? 

 

Jenom menší objasnění co tomu předcházelo ... 

Odešla mi váha vzduchu, snažil jsem se nějak to rozchodit (stejně se to nepovedlo :D ), vše jsem zkompletoval, nastartoval... Otáčky najednou se začali zvyšovat, tak jsem to na férovku vypnul. A od té doby nic, motor točil ale nechytl - žádná kontrolka - kromě airbagu :D to mi svítí pořád. Zaúkoloval jsem kolegu z práce jestli by pro mě nesjel a nehodil na benzinku pro start-sprej. Startování se povedlo. Na chvíli se to chytlo a v konečné fázi mi vyběhla tahle kontrolka s touhle hláškou :( ).

received_1778620792309752[1].jpeg

received_1512725729077378[1].jpeg

Upraveno uživatelem Lev2000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...