Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Proc funguje filtr neslusnych slov i v soukromych zpravach?


Scratch

Recommended Posts

Co nezvládli rodiče nemá nahrazovat nějakej automat na fóru. 

Jsem pro založení diskuze a možná i ankety o úplném zrušení tohoto filtru. 

Nebo si tu ještě spustíme hlídače užívání spisovné češtiny? 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč by nefungoval?! Jednou jsme se dohodli, že se tu budeme vyjadřovat slušně a tak to prosím dodržujme... Vypnutím filtru bych akorát přidělal práci moderátorům, kteří by museli čistit forum od nesmyslných vulgarit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tež je fajne kino totok--dneska děcka v plne tramvajce mluviju tak, že se mi červenaju uši, děvuchy se tituluju běžně pišo a tak dále, u synkuv ani nemluvim, bo u nich ze 4 slov su 3 sproste a tadyk se z teho robi komedia, dite do dupy chlapi, na co si hrajetě ??   🙈😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nic si nehrajeme. Jen se chceme lišit a držet si v rámci možností nějakou úroveň. Fórum je moderované, pravidla nastavená a troufám si tvrdit, že v tomto jsme ve vedení za jedno a v nejbližších letech se na tomto nic měnit nebude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale proc mi to zasahuje do SOUKROME zpravy?? na foru si to uzivejte, jak chcete, a ten vas vymodleny automat (kolikrat naprosto devalvujici pointy vtipu) si tu klidne udrzujte, ale proc mi to vysira i v SZ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Schreek napsal:

A proč by nefungoval?! Jednou jsme se dohodli, že se tu budeme vyjadřovat slušně a tak to prosím dodržujme... Vypnutím filtru bych akorát přidělal práci moderátorům, kteří by museli čistit forum od nesmyslných vulgarit...

Hluboko za totáče jsme v češtině probírali i vulgarizmy.... Neboť, jak pravila češtinářka, jsou kořením jazyka.... Ovšem, podotkla, když je koření příliš, nedá se to "žrát".... Tohle ale není schopen automat rozlišit.... Bohužel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...