Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Raketa u avataru


Pepito

Recommended Posts

Před hodinou, pavelu96 napsal:

A počkejte, až místní lovci zjistí, že není vidět počet zelených puntíků...  :o

No to je průšvih. :D

Před hodinou, vagi napsal:

Zeptám se narovinu: k čemu je raketa dobrá?

To by mě taky zajímalo, co to má znamenat. :myslim:roll Jako, že jsme rakeťáci? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho kdo je Čtenář, Mám víc než 10 odpovdědí, Pozorovatel,Toto forum je muj domov, nebo Inventář by měl mít symbol. Ale nějak to nefunguje jak koukám na ty Rakety. Je pět hodností. Třeba to @Schreek opraví nebo zahodí

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí nelíbí, bude hůř, páč vypnout to nejde! :D Zdá se, že ikonka nahradila trvale textovou formu hodnosti, takže jediné co asi aktuálně přichází v úvahu je vhodnější výběr ikonek k jednotlivým hodnostem...  Teď bych uvítal vaše nápady ;) Posílejte ikonky a něco vybereme.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je chujovina...... 🤦‍♀️ nevěřím, že to nejde vypnout....  všechno jde vypnout ...... Cecílie to dala..., Schreeku ty máš navrch... 😂 tak poď... ✊

A já tam chci korunku, jako že sem pryncezna wee... 😂 a né ňákej štít a raketu z hvězdnejch válek...! 😜

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odhlídnu od toho jestli se mi líbí nebo nelíbí to co na té ikonce je ale však " hodností " bylo vícero tak proč teď po novu jsou u všech stejné nebo je to zatím než by se v nastavení nastavili symboly do ikon ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...