Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Raketa u avataru


Pepito

Recommended Posts

V 8. 7. 2021 at 18:31, MJSytic napsal:

........ Musíš se smířit a přizpůsobit. Je to součást aktuální verze fóra :myslim 

Přiznám se, že na tento pohled na řešení problému si nějak neumím zvyknout (obecně).

Neber to osobně, ale setkávám se s tím nějak čím dál častěji a v tomto konkrétním případě nechápu, proč KLUB (zákazník) MUSÍ akceptovat něco, co se nezanedbatelné skupině nelíbí jen proto, že si nějakej ajťák potřeboval udělat "čárku" a dokázat, že na světě není zbytečnej.

Vy jste do vymýšlení jiných použitelných ikonek investovali hodiny času a proč? Co to uživateli fóra prinese?

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase tolik vás není. Z mého pohledu to zanedbatelné množství je :D Ale jinak máš pravdu, takový dnešní svět je - neustálý posun odnikud nikam a změna všeho jen, aby nějaká změna byla.
Myslím, že min. by měla být možnost volby, aby si platící zákazník mohl vybrat :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, MJSytic napsal:

Každopádně já bych se klidně přikláněl k tomu, aby se udělal "downgrade" na předchozí verzi a následný upgrade se udělal podle toho návodu, aby se tohle nezměnilo :myslim  Už jsem to tu psal, že to pravděpodobně není povinná změna ...
Co @Schreek???

image.png.9880700ffdfd3fa318bedd8f70cd42d8.png

Tak musime pichnout do Aleše. @admin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a já chci ikonku růžovoučkou s bleděmodrejma proužžžžkamaaaa.... 🥰

@MJSytic - už si to někde psal...? co která barva bude/je....? :)  nemělo by smysl to aspoň udělat podle něčeho?.... jakože když nováček černý a chceš končit bronz stříbro zlato... tak třeba udělat semafor...? nebo barvy duhy jak na sebe navazujou.... prostě něco čeho by se člověk mohl chytit....? :) chápeš jak to myslím...?
já sem zaostalá a ani nevím kolik je hodností... ale klidně černá u nových pak červená žlutá zelená, bronz stříbro zlato.... ale ... pokud už si to tak udělal, tak samozřejmě super... :D a pardon.... :)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to dám.... :D logika žádná, ale modrá je potřeba...!!!! Palec nahoru..! Je to dobrý, mě se to líbí.... Si šikovnej... (jen furt nevím, jestli bych neměla mít ten růžovej jako pryncezna.. :D )

jóóó a du si votočit žirafku... leze jí to do nosní dírky... ;) :D 

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Logika tam je. Černá je u lidí, co sem přijdou 1-2x, a pak už nic. Další jsou "Zelenáči", pak jsou zaháčkovaní "Modří", a pak už je bedna ;) 

Zvláštní kategorii ti neudělám, třídí to podle počtu příspěvků :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MJSytic napsal:

Každopádně já bych se klidně přikláněl k tomu, aby se udělal "downgrade" na předchozí verzi a následný upgrade se udělal podle toho návodu, aby se tohle nezměnilo :myslim  Už jsem to tu psal, že to pravděpodobně není povinná změna ...
Co @Schreek???

image.png.9880700ffdfd3fa318bedd8f70cd42d8.png

Bohužel něco jako downgrade fora je věc skoro nemožná.... Leda obnova ze zálohy, ale to už bychom přišli o příspěvky... Podle mě to nemá cenu řešit, za další dvě aktualizace se to vrátí zpět samo :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...