Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 207, 1.4, 16V, nestartuje


peugeotka12

Recommended Posts

Guest Petr 3008

Já bych to postavil k některému z koncesionářů Peugeot. Normálně do komisního prodeje. Nemají takovou potřebu s tím šmelit, aut je teoreticky málo, auto vypadá slušně..  určitě by to nebyl problém.  Nakonec to i líp vypadá když bude stát před Peugeotem než v nějakém bazárku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to Olda taky navrhoval-Peugeot Bludov. Ale ti nechteji, aby jim tam auto stalo, nevim proc. Moc jsem to nepochopila..mozna spis jen prodavaji nova a predvadecky. Snad se jim nechce do starsiho autka. Na svych webovkach maji v sekci ojete a predvadeci vozy pouze 1 aktivni nabidku a to jeste letosni P3008 predvadecku. Zkouseli kontaktovat nejakeho zajemce, ale ten nechtel 3-dverovku. Takze to padlo. Taky si myslim, ze by se v autorizaku vyjimalo lip, ma to neco do sebe..proste Peugeotek mezi vlastnima.

Upraveno uživatelem peugeotka12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsem trouba (nebo se mi nechce hledat mezi řádky a 9 stránkami), ale proč jde auto do světa, když jezdí a nic mu nechybí? A ještě cestou utrpení s AAA a Esa...

Upraveno uživatelem pavelu96
pravopis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autko nejde snad cestou utrpeni..esa a aaa se vubec nekona, jen me zajimala teoreticka cena vykupu. Jedeme zitra do autobazaru v Sumperku, tam ho vystavime a budeme doufat, ze se casem najde vhodny kupec.

Autko proste nevyuziju, temer s nim nejezdim, jen by mi stalo na parkovisti. Vlastne jsem ho mela prodat uz pred 5 lety..nekdo si jeste pojezdi. Drzet ho kvuli tomu, ze ujedu za rok par km, to vazne neni rentabilni...taky me otravily ty 3 marne a neuspesne pokusy o opravu na Vsetine...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rada, ze je tam..docela pekne se tam vyjima 🙂

Tak snad hosi prodaji brzy...sice, provize celkem vysoka, ale treba slevi, jak rikal.

Odkaz na Peugeot Bludov:

https://agrega.skladovevozy.peugeot.cz/ojete-vozy/detail-vozu/peugeot/207/hatchback/14i/63013

Upraveno uživatelem peugeotka12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, stoji z boku, normalne tam ojeta auta neberou, jen vyjimecne, nemaji na ne misto...

Myslela jsem to tak, ze jsem rada, ze je mezi Peugeotama 🙂

Snad klienty upozorni, nebo si vsimnou lidi, kteri tam jedou na servisovani.

Upraveno uživatelem peugeotka12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si hned rikala, ze jsi nejaky znaly terenu 🙂

Treba ho premisti, bude-li misto. To se muze asi domluvit...Olda je tam vsude jako doma, treba na nej daji 🙂

A jeste jeden poznatek-autoservis Necas..fakt strasne mili, sympaticti, obycejni lidi...spolehlivy servis...skoda, ze tady takove nemame. Opravdu, kdo mate problem, tak tam Vam zarucene poradi, vyresi...to ma Olda pravdu.

Upraveno uživatelem peugeotka12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspis jsi prisel o cast vlakna...no, neni divu, uz se to tu tahne peknou dobu 🙂

Snad se podari najit rychle vhodneho zajemce, autko jezdi dobre..celou noc jsem dumala, zda s nim dnes pojedu domu nebo do bazaru. Ale nevyuzila bych ho. I kdyz Olda rikal, ze bych mohla jezdit na projizdky do Sumperka 🙂 Tak uvidime. Jeste se s nima domluvim ohledne inzerce...at se o tom vi. Prevoz zimnich pneu je naplanovany pres Oldu na stredu.

Pratele, uz prezouvate nebo mate dokonce prezuto? Nebo jsou tu taci, kteri to nechavaji az na prosinec jako nekdy ja?

Upraveno uživatelem peugeotka12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám přezuto, mám připraveno v garáži. Možná o víkendu, uvidíme jaké bude počasí a jestli se mi bude chtít. :D:D 

Auto to je pěkný, kdybych řešil narychlo obměnu za 306ku, tak to je přesně ono, auto za "pár korun". Jen pro mě tomu chybí zadní dveře, kvůli synovi na vození do školky. I barva by mi vyhovovala. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, ja jen, ze v tomhle se musim k Oldovi pridat...i po lidske strance jsou to uplne normalni nenamysleni lidi, alespon muj dojem byl takovy. Hlavne jsem po delsi dobe videla mechaniky v upatlanych laclacich...tady mame takove vonavky, ze si clovek rika, kdy tu praci vlastne delaji...a zda vubec 😉

 

to Radim: Rado, ale ja zase prave rikam, ze pro deti je to idealni..my ho tehdy kupovali proto, ze se mi nechtelo dlouho cekat na nejake jine a chodit k x-prodejcum, to by me asi kleplo..a hlavne jsem si tehdy rikala, ze kdybych mela dite a jelo nas v aute naraz vic, tak aspon o nej nemusim mit vzadu strach, ze vypadne. Sichr je sichr 🙂

Upraveno uživatelem peugeotka12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...