Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PaKrova 307 break RHY


PaKr

Recommended Posts

@Péťa není po pěti letech vlastnictví tvého vozu tato otázka zbytečná ? doteď si měrku nepotřeboval a ty pod kapotu smíš lézt maximálně pro dolití ostřiku a dobití baterky , víc neřešíš, máš přeci Mercédes a špičkový servisní tým :roker 🙈🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to není jenom o hodnotě toho materiálu, ale platíš vlastně i konstruktéry, vývojáře, kvalitáře, technology, dělníky, dopravce, prodavače a pochopitelně všechny možné vedoucí a ředitele. To všechno chápu a pak záleží na každém z nás jakou výši koncové ceny akceptuje. Což dává prostor e-shopům a levnějším značkám.

@Pe.Tr kolik je vlastně katalogová cena pro  A 213 830 25 02 ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska se nezadařilo. Klasika - svítí airbag a nejde klakson. Sehnal jsem páčky ze 407 a ještě jsem se radoval, že tam není pásek, ale jednotlivé drátky. Ale zrada - jeden konektor na zadní straně je jiný, takže smůla, budu shánět jiný kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak páčky budu shánět jiné. Jsem si až včera všiml, že tam není palubák.:( tak je rovnou vyměním za lepší.

Co si musím pohlídat, abych objednal / koupil správné ? Barvy konektorů ( šedý, černý, hnědý) nebo i něco dalšího?

A jak je to s centrálem? Musí se na dia nebo spárovat klasicky přes spínačku nebo vůbec nic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...