Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oprava hadice klimy


petr.inout

Recommended Posts

Kluci kdo poradí, uchází pořád klima, trvá to asi tak 4 měsíce,než ujde, davali jsme už po3 barvivo i olej, ale nikde nic. Nakonec čichačka a dusík a prý uchází ve spoji viz. foto a na čidle na chladiči. Ale zaráží mě, že se fluo barva neukázala. Jde to nějak opravit ta hadice, nebo musím celou hadici, která jenom tak mimochodem není nikde, kde jsem byl schopný hledat. Ani se radši neptám. kolik by stála v origu. Podle čísla z nákresu nelze nic najít. Tady jsem nic nenašel.

Inkednákres klima 807_LI.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle trubky se dělají jen v origu, konkrétně 6477R2 se prodává za cca 3800 Kč vč. daně.

 

Jinak barvivo tenhle unik opravdu většinou nenajde, jak je malý ;) Už roky ho nepoužíváme a jedině jedeme vodík/dusík a je to podstatně přesnější a rychlejší 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mužeš dát odkaz, kde by se dala trubka objednat? Nebo jenom přes peugeot? Není to zase taková morda, myslel jsem, že bude stat podstatně více a dávat tam jetou je loterie.

 

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj přímo předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...