Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plastova ochrana dveri


doctortom508

Recommended Posts

Kluci neresili jste nekdo tu plastovou ochranu na spodku dveri? Sice kryjou prahy a ty zustavaji cisty, ale plast zevnitr je spinavej po mensim desti a nedej boue, pokud je na ceste bordel. Nedaval jste nekdo dolu nejaky tesneni, at tam ten bordel nejde? Na foto to je jen po malym destiku.

A z venku ty plasty mejete cim? Mycka to neumyla, zkusil jsem kostatko a furt to je nejaky smouhaty. Kdysi jsme na podobny nelakovany plasty pouzivali silikonovej olej, at nejsou sedivy. Davate nejakej pripravek na plasty, takhle to skoro vypada jako na 20 let starym opelu corsa.

20210614_204138.jpg

Upraveno uživatelem doctortom508
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Nebo ti na venkovní plasty stačí nějaký obyč oživovač plastů. Zkoušel jsem z Kauflandu Carlson a vypadá to docela dobře a na běžnou údržbu úplně dostačuje.  Jinak ten vnitřek... nezbývá než hadr, voda a občas to umýt. Chytá se tam úplně všechno a nevím jestli by to nějaké dodatečné těsnění vyřešilo :myslim .  Silikon nedávej, pak z toho ten prach nedostaneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 8 hodinami, doctortom508 napsal:

auto 3 mesice a plasty vzhledove nic moc

Já ho mám dva roky a zas tak špatně to nevypadá.. ale chce to se občas ohnout a prostě to umýt 😆, šampon, houba, žádná věda.  Zvenku jsem plasty dělal asi 2x , levným přípravkem jak jsem psal výš.. hotovo do 10 minut, cena 00 nic, jen stříkneš a hadříkem rozetřeš a ještě to krásně odpuzuje vodu.

Myslím, že lepit tam nějaké těsnění by moc dobré nebylo, stejně by to asi moc nedrželo a ten bordel by stejně někde zůstával.

 

IMG_20210615_190510.thumb.jpg.0038cdfa71dc7df61f0f993c2c42bcbb.jpgIMG_20210615_190415.thumb.jpg.18c82b97d9714665aa8b8f2c13d15682.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Kup nějaký ten přípravek - oživovač plastů, pořádně to umyj a ošetři přípravkem. Pak by se tam neměla ta špína ani tolik držet a mělo by to jít i snadněji umýt,

Ta fotka asi i zkresluje, ale ty plasty vypadají fakt do šediva.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...