Jump to content

Brzdy Peugeot 307 SW 1.6. r.v. 2007


Recommended Posts

Posted (edited)

Ahoj všem, prosím o radu mám vozidlo Peugeot 307 SW 1.6.  nafta s ABS panorama střecha. Chci Vás všechny poprosit o radu. Problém brzdy. Vozidlo brzdí, ale na můj vkus hůře. Brzdový pedál nepadá, není to guma, není to měkouš, prostě se zdá OK, ale po zabrždění, auto brzdí jako se zpožděním, brzdový účinek přijde jako o chviličku déle. Tzn začne hned brzdit, ale není to takové to zastavení ihned. Tzn při PANICKÉM brždění jede ABS a auto skutečně zabrzdí, ale tak nějak velice těžce a musím vynaložit větší sílu na brzdu. 

Mám tam nové kotouče a brzdové obložení, mám nové tlumiče a péra, je nová brzdová kapalina. Při normálním přibrždění je vše OK. Při prudkém slyším jak to brzdí, jako dře...nedokážu to popsat. Pedál se mi vrátí, ale nejde hned za nohou.....může se jednat o zavzdušnění? Nebo o problém s brzdičem? Ovzdušnit to šlo, říkal servis. 

Mám právě ještě jednu 307 a ta brzdí daleko lépe a pedál se vrací ihned za nohou svižně. Tady to právě tak svižné není.  Nebo čerpadlo??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Tomáš.

Edited by tru
kont
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...