Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tohle nevymyslíš, to píše život


Recommended Posts

Nejhorsi na tom je, ze 1) necumela vubec doleva 2) tvrdila, ze nema prednost. Takovou kravu fakt chces potkat leda v tom kamionu, protoze jinak te s ledovym klidem zabije

// opraveno kam necumela :D , necumela doleva. Doprava mozna jo... D

Upraveno uživatelem sitler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, sitler napsal:

Nejhorsi na tom je, ze 1) necumela vubec doleva 2) tvrdila, ze nema prednost. Takovou kravu fakt chces potkat leda v tom kamionu, protoze jinak te s ledovym klidem zabije

// opraveno kam necumela :D , necumela doleva. Doprava mozna jo... D

Mě to vyznělo tak, že jim řekla, že ten náklaďák viděla, ale myslela si, že má přednost. Tak to tam bezhlavě poslala. Měla z p...e kliku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Dave_k napsal:

Mě to vyznělo tak, že jim řekla, že ten náklaďák viděla, ale myslela si, že má přednost. Tak to tam bezhlavě poslala. Měla z p...e kliku.

tak tak...

jsem zvědavej, jestli bude mít někdo to "štěstí", a potká 🐮, když nebude sedět v kamionu...

slovy klasika....dotyčnému orgánu měla selhat zbraň :P 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ta baba je prostě blbá na druhou. Jednak že nezná předpisy, druhak proto, že prostě s vědomím domnělé přednosti naprosto s klidem najede do 40t kamionu aniž by řešila jakoukoliv fyziku.

Takový odpad by měl navždy přijít o řidičák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle ale přestává bejt sranda, poslední dobou se fakt rozmáhá že blinkr = přednost a podobné πčoviny.. Navíc tohle už se taky docela zažilo, někteří řidiči si fakt myslí že mají při připojování přednost :( Já jednou takhle dostal ublíženě dálkový že jsem neuhnul do levého pruhu - jenže proč bych uhejbal když jsem to auto v připojováku míjel ještě na plné čáře?!? Otce zas nedávno vytlačila nějaká princezna v SUV až na svodidla (naštěstí ubrzdil) a pak se hájila tím že měla přece blinkr, tak je v právu.. Nepochopíš co se na těch silnicích děje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Rikic339 napsal:

jenže proč bych uhejbal když jsem to auto v připojováku.......................

To dokonce ani nesmíš, pokud nehodláš někoho předjíždět, byla by to bezduvodná jizda v levym pruhu. Ale spousta lidí to tak dělá, že když vidí nájezd tak šup do levýho a ani se nekoukají za sebe :(

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja treba uhybam jen pokud je vlevo misto a auto v pripoojovaku je na konci pripojovaku. Pokud je na zacatku nebo ma pred sebou jeste hromadu mista, tak nevidim duvod. At se to naucej ze priipojovak se vyuziva az do konce. Pak se hromada lepmlu radi na dalnici v 70 a je desne prekvapena, ze je to blbe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...