Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 207, nájezd 15k. Cena ??


Jan Bortlíček

Recommended Posts

ahoj, má to 75 koní, ne kw :bojim

nejdříve si auto projeď, je to ten nejslabší motor, co se do 207 dával , ale zase je spolehlivý, nenáročný..., pokud budeš s autem spokojený, šel bych do toho po předchozí prohlídce v autorizáku, včetně historie vozu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15tis km a takhle zasranej motor? Pokud to má skutečně 15000 tak by ten motor musel být jak nový. Tohle nemám ani já se 180000. Každopádně pokud je to doložitelné tak proč ne. Po prohlídce by se o tom dalo uvažovat ta cena není špatná . A jak psal už kolega nade mnou ten motor má 54 kw takže to není žádná hitparáda.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S výkonem to byl překlep, samozdřejmě tam mělo být 75 koní.  Motor vypadá tak jak vypadá především z důvodu, že stojí na jednom místě už 4 roky.

Bylo by to auto pro manželku a sloužilo  by hlavně jako přibližovadlo do práce a na nákupy, takže výkon bude dostačující 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ja bych se na to vysral, taky sem koupil od exekutora v aukci a bylo to stoceny jak svin coz jsem zjistil posleze a navic naboreny, coz na dalku fakt nezjistis.

Cena vyleze k tem 80+, ale pocitej ze budes muset vse vymenit (kapaliny, filtry, rozvody, mozna i brzdy a jak dlouho stalo tak je velky riziko ze ti odejdou jako mne pruziny.)

A nezapomen, ze vozidlo je bez papiru. Netusim jak moc je to velky problem.

Lovu zdar

 

Upraveno uživatelem Prom3theus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...