Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosba - P 407 SW - vymazání chybové hlášky - urgent


vigk66

Recommended Posts

Ahoj, prosím o pomoc - někde v okolí Praha 6 Liboc - jestli by se nenašel nějaký dobrodinec, který by mi vymazal chybovou hlášku P1351 upozorňující na problém se žhavením. Je tady šance, že to byl jen nějaký šotek. Byl jsem na technické a nedali mi kvůli tomu emise. Potřebuji to vyzkoušet - vymazat tu chybu a par dní jezdit a ověřit, jestli znovu nenaskočila, abych kdyžtak zbytečně neměli žhavící relé. To všechno potřebuju i s objednáním na reparát STK do 23. června a můj známý automechanik bohužel ochořel.

Moc děkuju 

Michal

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravděpodobně KO žhavičku ;) nic nenormálního :) co tam máš za motor? pokud nechceš měnit žhavičky a jen smazat chybu, tak ti tam okamžitě při nastartování studeného motoru naskočí znovu ;) popř ti jí dokážu vypnout trvale v jednotce motoru na P6 na počkání ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc za prispevky! Mechanik se zatracne uzdravil a dnes mi tu hlasku smazal. Po nastartovani nenaskocila, ale to byl zahratej motor, tak uvidim.

Za par dni za nim zajedu znovu a proverime, jestli je to cisty.

Predpokladam ze bude a ta chyba tak skoci az cestou na Emise/STK 😂

 

Jo a  rikal, ze u 407 jsou ty zhavicky schovany vzadu a jsou hrozne spatne pristupny. Musi se se zrcatkem a nekolika kloubovym klicem. A pokud se stane, ze tam nektera z nich je zapecena a treva se zlomi, tak se musi vyndat celej motor 🤦🏻‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...