Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Samonavijeci box na zahradní hadici


Charlie 1

Recommended Posts

Ahoj potřebují koupit zahradní samonavijeci box na zahradní hadici, pokud někdo máte dokážete poradit značku, nebo co brát a nebrat? 

Nechci kupovat pokus a omyl.... 

Máte někdo zkušenosti s levnými boxy např. https://www.fieldmann.cz/automaticky-navijak/fzh-1220

Nebo nevydrží a přestanou navijet po krátké době? 

 

Díky za rady... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1 Hodně štěstí. Také jsem hledal a nakonec nic nekoupil. Ale chtěl jsem jen box bez hadice, do kterého bych si namotal svoji 3/4" kvalitní hadici. Bojím se kvality té dodávané.

Ale už mnoho let mám takový box na tlakovou hadici ke kompresoru, tenkrát jsem ho kupoval na Aukru a stál pěknou raketu. A ten je skvělý i po cca 10 letech (spíš více) funguje skvěle. Jenže z něj hadici nevytahuji tak často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Mě už taky vůbec nebavilo uklízení a smotávání hadice. Pokukoval jsem po boxech, nakonec jsem se vyhnul levnějším výrobkům a pořídil box Gardena. Používáme třetí rok, maximální spokojenost, všechno funguje jak má.

Mají různé varianty podle délky hadice. My tady máme tu nejdelší možnou 30 metrů a cena byla někde kolem 4 tis. Kratší začínají myslím někde kolem 1.5 tis.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               IMG_20210530_114524.thumb.jpg.decfa0f53bb44aa389e92a93222fbc53.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@PéťaFakt jsem s tím moc spokojenej, slouží to parádně a nikde se nic neválí a nepřekáží.  Akorát koukám, že jsou už inovované modely a v rámci šetření asi přišly o držadlo, což je škoda, za držadlo se to dobře nese.  Je ale fakt, že to nosíš dvakrát do roka. Na zimu uklidit a na jaře zase vyndat 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi pojedu někam kde jich mají víc a podívám se na zpracovani,kvalitu plastu apod...

mam dobré zkušenosti s hadicemi Bradas jsou za polovinu co gardena jsou krasně měkké i při 0C a neuzluji se

a to jsem vyzkoušel snad 10 vyrobců hadic..

https://www.nonstopstavebniny.cz/bradas-samonavijeci-buben-s-hadici-1-2--20-m-bilo-sedy-white-line/

 

Upraveno uživatelem pavelu96
Odstraněna divná citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jako Mountfield je špatně ? :)

mám celkem dost věcí od nich a nemůžu si stěžovat..., jen jednu výtku mám a to, že nemají prodejnu a servis někde v Jeseníkách !!!  na to bych se rád zeptal jejich manažera, proč v Praze mají 4 a uprostřed lesů žádnou :grr, asi banda chujů, bo totok nemá logiku, to samé v Beskydech !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...