Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 2.0 16V hdi 100kw -problém s elektronikou


khb

Recommended Posts

Zdravím všechny Peugeotáky,prosím o radu.Při jízdě se mi po pár kilometrech rosvítily ikonky airbagů a po dalších dvaceti kilometrech se mi rosvítly téměř všechny ikonky včetně stop a auto nejede. Když zapnu zapalování,tak se rosvítí světla a stěrače stírají i když nejsou zapnuté,kromě žhavení svítí všechny ikony.Auto nejde zamknout na D.O. ani manuálně na centrál.Pojistky jsem zkontroloval (pozvonil). Kamarát se zkoušel připojit přez diagnostiku a bez úspěchu.

Prosím jestli měl někdo takové problémy,aby mi poradil. Všem moc děkuji Karel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc za příspěvek, baterie je v kondici ,ale měl jsem tam mechanika a ten zjistil to co jsi mi napsal,,natekla voda do BSI jednotky",tak snad sežene jinou,ale musí se to přehrát.Jenom doufám že bude všechno fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekedy stačí poriadne vysušiť ak nestihla skorodovať a vyskratovať niektoré citlivé obvody. Mne to pomohlo keď BSI blbla po zatečení fridexom od prasknutej trubky kúrenia. Po rozobratí, vysušení fénom a drobnej oprave jednej menšej korózie na plošnom spoji na moje prekvapenie BSI pekne nabehla, akoby sa nikdy nebolo nič stalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak smola, tá už to má spočítané. Držím palce so zháňaním, pri použitých by som bol opatrný, buď pozrieť dnu, či nie je niekde korózia, alebo ešte lepšie, žiadať nejakú záruku na vrátenie, aspoň na pár dní na vyskúšanie. Ono to zatekanie je pomerne časté a spočiatku sa nemusí nijako prejaviť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc za nabídku,jednu jsem si předobjednal po internetu,měla by být ze stejného auta co mám,ale nevím jak je to s tím kodováním. Elektronice vůbec nerozumím,co jse týká mechaniky,tak jsem si to auto dal dohromady sám. Co k tomu kodování (mechanik říkal přehrání) vůbec potřebuješ aby to bylo vše zase funkční? Kdyby to nebylo složité,tak bych si jí radši koupil od tebe,abych jí mohl jen vyměnit.

Vlastním Peugeot 307 r.v.2004 2.0 HDI 100 kw combi. Koupil jsem ho v srpnu 2020 za 31000 a za dobu co ho mám jsem už do něj investoval cca 40000 a ještě jsem se pořádně nesvezl abych nemusel znovu investovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, khb napsal:

Koupil jsem ho v srpnu 2020 za 31000 a za dobu co ho mám jsem už do něj investoval cca 40000 a ještě jsem se pořádně nesvezl abych nemusel znovu investovat.

Taky bych chtěl umět takhle prodávat :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, khb napsal:

To jsou důležité informace za které ti moc děkuji,ale pro mě je to stále španělská vesnice. Prosím tě ten bezpečnostní kod k BSI k nakodování imobilizéru a konfiguraci vezmu kde?

v Peugeotu za poplatek s VTP a občankou ;) nebo např já je vyčítám z jednotek motoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,prosím tě moc, jak jsi mi psal že máš nějaké BSI něměl by jsi FNR:9651197680A --- FNC:9651196980A  JO4. Tu jak jsem ti psal,že jí mám předobjednanou,tak neseděla v číslech a byla JO2. Kdyby jsi jí náhodou měl a připravil si do virgin stavu,tak bych ti byl moc vděčný.

Děkuji moc za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@khburčitě ti do toho nechci kecat, ale na tvém místě bych se rovnou domluvil s ChouLu jak na samotné jednotce, tak nakodování, a diag. Budeš mít jistotu a cesta za ním se ti určitě vyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, khb napsal:

Ahoj,prosím tě moc, jak jsi mi psal že máš nějaké BSI něměl by jsi FNR:9651197680A --- FNC:9651196980A  JO4. Tu jak jsem ti psal,že jí mám předobjednanou,tak neseděla v číslech a byla JO2. Kdyby jsi jí náhodou měl a připravil si do virgin stavu,tak bych ti byl moc vděčný.

Děkuji moc za odpověd.

J04 bych tu měl ve virgin stavu mít ;) připomeň se mi zítra do zprávy a já se podívám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...