Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Měrka paliva- Peugeot 307


KamilHosek

Recommended Posts

Dobrý den, mám problém u mého Peugeotu 307, je to ročník 2004, hdi 100kw,hatchback. Nezobrazuje mi měrka paliva na tachometru a na displayi mi píše dojezd 0 a i po natankování se nechce zvednout. Občas se zvedne a funguje jak má ale ne na dlouho. Neví někdo v čem může být problém? A pokud to náhodou nemá spojitost s páčkami pod volantem? Ty mi taky občas blbnou u blinkrů ale vím že tohle je klasická 307čková “vada”. Předem děkuji za odpovědi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje ešte jedna možnosť kedy to ostáva na nule, ak napríklad  z nejakého dôvodu dotankuješ bez vypnutia zapaľovania. Ale to je viac menej výnimočná situácia, skôr problém s plavákom resp. konektory a vodiče. Tiež ma to už párkrát vycvičilo, ale nerobí mi to často, raz za dva-tri roky. No a fakt je aj to, že ak mu benzín nedolejem aspoň za 10€, tak sa ani nepohne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to hej. No neviem či sú aj plaváky rovnaké medzi HB a SW, matne si spomínam, keď bol ešte prístup do SB, že verzie s rovnakým motorom mali v krátkej karosérii iné OEM čerpadla ako v dlhej (v kombíku). Predpokladám že je trocha iná nádrž, a teda aj kalibrovanie hodnôt plaváku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...