Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodáno! Peugeot 307 SW 1.6HDi 80kW 2004


Návštěvník

Recommended Posts

Hele nevím... V cenách se nevyznám. Za kolik to mám teda dát? :) Resp. kolik za to kdo dá? Je mi jasný, že když jim to hodím do áček, víc než 30 určitě nedostanu.

A že to je špinavý... Dám teda litr slevu, což pokryje čištění interiéru a exteriéru :) ale já už do tý plechovky nevlezu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíš, nech to tak jak myslíš. Trh ti cenu naznačí časem, jinak obecně by se dalo říct - vyhledat stejný auta třeba na sbazar.cz no a tam uvidíš za kolik se nabízeji.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem vám to tam teda za 35, což je cena, kde tyhle káry začínají na sauto.cz.

A jak jsem psal, pro zájemce zde na fóru -1000 na mytí a čištění a komplet sada zimáků k tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Kaplan007 napsal:

Je mi jasný, že když jim to hodím do áček, víc než 30 určitě nedostanu.

Pro uvedení do reality si do těch áček zajeď. Můj odhad je 10k a po scénce odchodu za manažerem 13k :myslim

Určitě lepší bude prodat to sám, dát si trochu práce s očistou interiéru (dvě hoďky s hadrem udělají divy) a trochu líp nafotit. :super 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to tedy možná nakonec udělám. Každopádně skoro 10k mě stál servis před 2 měsíci 😂 ale to je holt realita.

A spíš vidím jako problém při prodeji fap a egr off než že je to špinavý. Málokdo to vědomě koupí, protože bez známého na stk to neprojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem raději vynechal, abych neodradil potencionálního zájemce, ale když jsi to vybalil, tak je to pravda. A navíc teď po novu je na STK problém, když auto vyhodí na diagnostice při měření emisí jakoukoliv chybu řídících jednotek, neprojdeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STK končí za půl roku.... Kdyby byla čerstvá, tak jako pracovní auto by to někdo překousnul a pak odvezl k recy, nebo jako zdroj.... Ovšem auto na dva roky by mělo asi mít jinou cenofku.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě to... Když to odvezu do áček, už o tom nikdy neuslyším. Když to prodám osobě, ručím půl roku. A je pravděpodobný, že kdybych to při prodeji zatajil, budou problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Myslím, že nevykoupí.  Jasně, že po telefonu naslibují všechno možné, ale realita bude taková, že vykoupí pouze v případě, že si od nich odvezeš jiné auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Návštěvník changed the title to Prodáno! Peugeot 307 SW 1.6HDi 80kW 2004

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...