Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klima kompresor kaput


bedazzled

Recommended Posts

Ahoj, klimakompresor na mé 508 se odporoučel do věčných lovišť. Chci pořídit repas se zálohou na vrátný díl. Ovšem nevím jaký je kód originál dílu, abych koupil ten správný. Zkoušel jsem hledat v serviceboxu, ale asi jsem příliš hloupý a nepovedlo se mi najít nic. Umíte mi to někdo zjistit? Samozřejmě jsem vejral i pod kapotu, nic jsem ale na stávajícím kompresoru nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahojte, 

můžete mi sem někdo hodit .. kde popř. která je pojistka na klimatizaci. Vyměnil jsem kompresor, čidlo .. a pořád nejede .. a šťáva do kompresoru nejde 😞

Čidlo si myslím, že špatné není, když diagnostika tlak ukazuje.  Spojka nechce sepnout. 

 

diky

Upraveno uživatelem neo.22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

bol som v servise na klimu a povedali mi ze mam zly kompresor, ze tam nemam ziadnu netestnost a ze som tam mal este 420g. zajtra mi ma dojst novy kompresor. este sa spytam, kedze mi nezopina klimu tak sa mi netoci ani ventilator chladica to je Ok?, aj ked nemam zapnutu klimatizaciu len ze mam nastavene fukanie bez klimi tak ten ventilator sa netoci ked mam nastartovane..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...