Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíček 206


MJSytic

Recommended Posts

Ahoj, mohl bych poprosit zkušenější o pomoc s nalezením vhodné alternativy klíčku s dálkovým ovládáním k 206?
OEM číslo klíčku dle SB je 6554YR. Rád bych objednal nějakou "čínu" ebay-ali apod. v původní verzi (nechci vystřelovák apod.) :myslim 
Předem díky za pomoc :papa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ahoj borci.

Viete mi prosim poradit? Prave som kupil P206 SW 1,4Hdi rv.2004. Dostal som ku nemu ale len kluc bez dialkoveho ovladania. Zaujmavostou je,ze majitel mi dal ku autu "key code" kartu,kde je napisany kod, na priprogramovanie dialkoveho kluca. 

Chcel by som Vas tu poprosit  radu, ci sa  da vytypovat,aky kluc, ake dialkove a aky typ imobilizera by som potreboval aby som mohol zamykat auto cez dialkove ovladanie. Teraz si pripadam ako na starej skodovke,ked musim zamykat klucom vo dverach.

VIN:VF32E8HXF44210632

DAKUJEM vsetkym prispievajucim k teme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ChouLu: Dakujem pekne za info, takze ak spravne rozumiem staci hladat kluc ako v odkaze co si dal, immo s oznacenim ID46, a planzetu podla vzoru co mam na obycajnom kluci?

Je mozne nakodovat dialkove ovladanie na “kazdu 206tku” po r. 2002 ktora ma central a mux? Alebo podla coho to zalezi?

Dakujem za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ;) takle to nefunguje.. těch klíčů se nabízí xx které vypadají stejně, ale na 206 nejde... mám jich tu krabici, než jsem přišel na to, který přesně funguje ;) Prostě ho objednej z odkazu co tam máš..

Ano dá, pokud je v konfiguraci BSI povolen centrál, ale musí se přenastavovat jak opět píši v návodu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak mam teraz moznost kupit za cca 10€ kompletne 2kluce s dialkovym ovladanim a immo chipom. Je to z buranej 1,4 benzin rv cca 2002.

Tieto by sa dali prikodovat na moju. Ale immo musia byt nove? alebo by sa dali prikodovat tie co su z toho buraneho auta? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak v immo čipu, tak v dálce je uložený plovoucí kód ;) a ty se ukládají pro dané auto při kodování... na novém autě je nepřepíšeš ;) Myslím si, že je jednoduší koupit klíč za 10USD a nakodovat nový.. číňan ti to pošle i s vyřezanou planžetou za 12-14USD/ks a jen nakoduješ  ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No cely problem je v tom,ze mam asi zaseknuty zamok na vodicovej strane. Nepomohlo ani cistenie v UZ cisticke. K autu mam len kluc bez DO a je to dost otrava ked ako vodic vystupis, a ides zamknut na spolujazdcovu stranu. Viem,mozes argumentovat, ze sa da prehodit zamok od spolujazdca na vodicovu stranu, ale mam rad vsetko funkcne a ten nefunkcny zamok spolujazdca by ma aj tak sral.

Mam moznost kupit zamky komplet za cca 10€(vodic,spolujazdec,nadrz,zapalovanie) a +2 kluce s DO,preto to riesim. Tak asi vymenim len planzety a zbytok mi zostane doma....

Da sa otvorit ten kluc bez Dialkoveho? Chcel by som vybrat immo.....

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ahoj. Tak mi dnes prisiel kluc spolu z dialkovym ovladacom. Cez diagnostiku som zistil,ze prijima signal len v nastaveni "novy typ s hmlovymi svetlami" neviem ako je to tam  presne napisane.

Bohuzial ako sa snazim,tak sa snazim dialkove nejde prikodovat. 

Da sa podla VIN cisla zistit ake dialkove vlastne potrebujem?

VIN: VF32E8HXF44210632

Upraveno uživatelem jogi24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Immo pouzivam z kluca ktorym startujem(bez do) povodny kluc. 

Samozrejme Immo chip na doske som dal prec ako prvu vec.

Postup: odomknem auto

pockam cca 1minutu

vlozim kluc do zapalovania a zapnem do poslednej polohy (dalsia uz len startovanie)

do 10 sekund stlacim na DO mikrospinac zamykania na cca 10 sekund

potom uvolnim mikrospinac,vypnem a vytiahnem kluc zo zapalovania

cakam 30sekund 

a NIC.

Je pravda ze dosku s DO mam v ruke ,teda len plosak,ale baterka je nova, pri zatlaceni spinaca cez diag mi to zaregistruje "signal z neregistrovaneho transpondera"

Ako to robis ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...