Jump to content

Svolávací akce - tažné zařízení

Recommended Posts

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@doctortom508záleží na konstrukci celého TZ jestli se musí přiříznout nárazník nebo ne ale co vím já tak takový jak píšeš elektricky vysunovací aby nebylo nic vidět zabírá spousty místa pro svoji kons

A třeba škodovka měla u TZ z výroby u některých modelů větší váhu brzděného přívěsu než u dodatečně montovaného TZ, rozdíl byl snad 500kg a to už je pak taky celkem rozdíl. Kor pro někoho kdo ty váhy

Přesně takhle to mám na 508. Jen to není elektricky. Zatáhnu páčku a hák se vysune z pod auta, přizvednu ho až se zajistí. Na něm je i zásuvka. Je to tam krásně uděláno a to mám dvojitý výfuk který za

Posted Images

Je to o tom jakou elektriku si zákazník zaplatí pokud jen nějakou univerzálku tak ta neumí nic kromě rozsvícení příslušného světla pokud univerzální CAN BUS tak ta umí odpojit mlhovky nebo couvací senzory a nemusí se ještě " programovat " pokud je to ta nejlepší (nejdražší ) tak ta umí tohle co popisujete ale ta se musí " programovat " a řekněme že cena je ve většině případů vyšší než cena železa. 

Svolávačka se týká trochu blbosti :) podívej se pod auto.. pokud tam máš tažný, tak je vyřešeno ;) 

Týká se to pouze aut s tažným z výroby 

• 2 weeks later...

Ahojte, objednal som si novu 5008 s taznym a ma prist az na vianoce 2021. Isla do vyroby lebo som chcel este nejaku bybavu. Moja otazka je, ze nikde neviem najst foto zadku ked je tazne demontovane ci tam trci zasuvka alebo taky nasadzovaci kolik. Je to schovane ak to je montovane original ? Viete niekto postnut foto ?

Dakujem

před 18 hodinami, PatriXspeedy napsal:

Ahojte, objednal som si novu 5008 s taznym a ma prist az na vianoce 2021. Isla do vyroby lebo som chcel este nejaku bybavu. Moja otazka je, ze nikde neviem najst foto zadku ked je tazne demontovane ci tam trci zasuvka alebo taky nasadzovaci kolik. Je to schovane ak to je montovane original ? Viete niekto postnut foto ?

Dakujem

Mam 5008 objednanou s TZ a montovali to v salonu. Koule je na bajonet a pokud je sundana, nepoznas, ze ma auto tazny.

Ako píše HanysR  "Pokud to máš z fabriky tak by nemělo jít vidět nic" Ja mám originál z fabriky.  Keď je demontované,  a el. zásuvka posunutá hore, nič nie je vidieť. Zásuvka je totiž uložená na otočnom čape a dá sa otočiť asi o 90 stupňov dole. Vtedy ju je vidieť, ale ako píšem, po otočení hore je schovaná.

@ mikicek: můžeš se přidat nejaké fotky toho co popisuješ? Tedy  : a mám originál z fabriky.  Keď je demontované,  a el. zásuvka posunutá hore, nič nie je vidieť. Zásuvka je totiž uložená na otočnom čape a dá sa otočiť asi o 90 stupňov dole. Vtedy ju je vidieť, ale ako píšem, po otočení hore je schovaná.

Jinak pokud maš krome tažneho i rezervu....můžeš prosím vyfotit i tu rezervu versus tažné ?

Diky

A je to z fabriky? Ten plast je ozuzlanej pilkou. Z fafriky bych cekal, ze maji naraznik, ktery se nemusi rezat. Mam stejny TZ objednany s autem a myslel jsem, ze ho dodelali na salonu. Ale jiste to nevim.

Ale zajimala by me ta rezerva, to je origo? A ma to neco na spousteni dolu? Ja mam jen kompresor a blbej pocit.

Edited by doctortom508