Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Menšie vibrácie pri nízkych otáčkach


marek327

Recommended Posts

Zdravim. 
 

Spozoroval som na mojom P. 206+ , že mi akosi tak mierne vibruje alebo ako to mam naznačiť, to je dôsledok divného chovania z podvozku lebo to robí divné zvuky. 
 

akurat cez vikend bolo v servise kde sa menili ramená komplet(keďže mi to začalo buchotať), axialne tiahla a hlava čapu. 
a v pondelok (dva dni čo som si zobral auto) sa mi začalo spravať divne …. Také prdľavé zvuky keď mam zaradenu rýchlosť (z pod kolies predných) tak to robi taky zvuk následkom čoho mi aj mierne vibruje interiér… vacšinou vždy kď zaradím do dvojky a vyššie, a som na najnižších otáčkách (okolo 1200 cca) a vtedy keď šlapnem na plyn, tak to robi chvilu také zvuky.  Nerobí to na vysokých otáčkach.  Som v autách laik, teda sa pytam, či sa tie tiahlá musia zabehnúť alebo niečo v servise do…ali?😃. Diky za vaše správy. 

Upraveno uživatelem marek327
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že boli menene aj hlavy čapov , tiahla a ramena. Na oboch stranach. Ale pri cca 1200 ot. To taky divný prdlavý zvuk vydáva a ide to presne z tej časti ako su tie tiahlá. Len ma to serielebo mi povedali že by bolo dobré aj to vymeniť lebo boli vybité už tak som povedl že tak to vymeňte a od vtedy asi dva dni od kedy som mal auto to začalo robiť. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...