Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Krádeže kapot Peugeot 5008


Recommended Posts

Tak to tam ale napsané není. A když si najdu původní články, tak tam taky uvádějí cenu 3000-4000 éček :myslim 
https://nos.nl/artikel/2380548-criminelen-stelen-de-ene-na-de-andere-peugeot-motorkap-in-rotterdam 
Tak buď lžou oni, nebo ServiceBox :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapotu sice ne, ale minulý týden si chtěl někdo na mém autě půjčit kola. Povolil šrouby na všech kolech, kromě bezpečnostních a proto další snahu vzdal, ale jaksi zapomněl šrouby zase utáhnout. Nicméně na jednom předním kole mi bezpečák chybí a tohle kolo mi za jízdy málem upadlo. Když jsem vystoupil, abych se podíval co mi to bouchá na přední nápravě tak jsem zjistil, že šrouby drží už jen na pár závitech. Chvíli předtím jsem s tím jel i po dálnici a připadalo mi, že auto nějak "plave"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tohle teď udělali v servisu: nechal jsem přezout gumy, trvalo mu to asi hodinu a týden na to jsem náhodou zjistil, že mi na obou zadních kolech nedotáhl šrouby, byly jen chycený ve vzduchu ráčnou ale už ne na krev na zemi. Asi měl mechanik blbej den... Že se někdo díky němu zabije? Nikdo mu to nedokáže a vůbec- lidí je jak sra*ek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...