Jump to content

Recommended Posts

když to oddekluješ a kolem té velké plast. matice bude nafta, tak na 99% to teče přes ten O kroužek, musíš tu matku povolit a uvidíš sám, nebo dej to do servisu

Pokud to oddeklovat půjde.... Čím novější auto, tím větší pravděpodobnost, že tam ta ďoura s plastovým krytem nebude a musí banda dolů.... Páč udělat ďouru něco stojí a šetřit se kua muší ni.... :roker

• 2 weeks later...
Posted (edited)

koupíš jedině v autorizáku podle VIN, jinak podle toho co píšeš by to mohlo být tím O kroužkem, protože to tudy teče, když je v nádrži hodně nafty (až po hrdlo)

Edited by ozzy56
  • 3 weeks later...

tak to máš dvě možnosti--jezdit na skoro prázdnou nádrž (kupovat naftu často za max. 200) 😉

nebo vyměnit ten O kroužek-- pokud nejsi manuálně zručný, dej to do servisu, výměna kroužku není tak jednoduchá, jak to vypadá

Tak dnes jsme měnili těsnění palivového čerpadla musí se vzít kladívo a šroubovák širší a povolit matici potom vyndat čerpadlo a vyndat staré těsnění a dát tam nové a opatrně vložit čerpadlo a zkontrolovat těsnění a potom zašroubovat matici

IMG_20210612_110925.jpg

IMG_20210612_105407.jpg

IMG_20210612_105304.jpg

IMG_20210612_110916.jpg

stalo se mi, že jsem tu matku roztrhnul--vypadalo to, jako by ji někdo přede mnou dával na lepidlo :myslim, servisáci mají speciální klíč a jde to super, doma si musíme pomoci jak to jde...

chtěl jsem , aby to někdo nafotil, já to dělal sice vícekrát, ale mobil s foťákem nemám doteď a digifoťák jsem tehdy nevlastnil , bo asi tehdá ani neexistoval