Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 SW 1.6 80 kW - ŠKRTÍCÍ KLAPKA


OndrejCZE

Recommended Posts

Ahoj všem,

řeším už déle problémy. Auto studené cuká, a první 4 rozjezdy se udusí na 900 ot. a pak "vystřelí". Naznal jsem škrtící klapku, protože vše ostatní měněno a beze změny. Když ji sundám a vyčistím, poradí někdo, jak udělat její základní nastavení? Díky moc za info ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sotva, Mám to tam 80km, leda by si dojel sem, ale servis V Kloboukách kam jezdim ma objednací lhuty cca 3 měsice. Spíš zkusit servis Nečas v Zábřehu, už tu byl několikrát doporučován, když už se s tím někam trmácet tak tam.

Případně jestli by nebyl ochoten @inoxing ale to je taky kousek z ruky

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidne se ozvi, ale zkus jeste tohle:

Odpojit baterku, pripojit po 5minutach, zapnout klicek do kontrolek a seslapnout na 5s plny plyn, pak vypnout zapalovani a nechat 1minutu vyple. Pak teprve nastartuj. Pokud tohle nepomuze, je nekde problem jinde, nez v zakladnim nastaveni.

Klapku jsem u tohoto motoru spatnou jeste nevidel, max staci vycistit.

To, co popisujes jsou vetsinou spatny svicky nebo modul civky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém, auto cuká za studena pár vteřin po rozjezdu, pak už jede normálně. Nemůže to být, že by spadával benzín? Dej vědět na co jsi přišel, pokud to není cívkou ani svíčkami. Díky

V 12. 5. 2021 at 1:45, inoxing napsal:

Klidne se ozvi, ale zkus jeste tohle:

Odpojit baterku, pripojit po 5minutach, zapnout klicek do kontrolek a seslapnout na 5s plny plyn, pak vypnout zapalovani a nechat 1minutu vyple. Pak teprve nastartuj. Pokud tohle nepomuze, je nekde problem jinde, nez v zakladnim nastaveni.

Klapku jsem u tohoto motoru spatnou jeste nevidel, max staci vycistit.

To, co popisujes jsou vetsinou spatny svicky nebo modul civky.

 

Takhle se nastavuje základní nastavení klapky po vyčištění? Mám stejný problém, auto cuká za studena pár vteřin po rozjezdu, pak už jede normálně. Nemůže to být, že by spadával benzín?

Upraveno uživatelem s.furst
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...