Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Elektrika 508 sw 2012


Pete_pg

Recommended Posts

Zdravim 

nesetkal se tu nekdo s problemy s kompletnim vypinanim “restartem” elektroniky v p508 (auto kompletne zhasne nejde vubec nic) probere se to po chvili samo nebo pomuze odpojeni baterky) diagnostika ukazuje  p0215 (neco s rele) nevim zda muze byt souvislost ... kazdopadne po spusteni divne cukaj budiky a obcas nahlasi chybu s brzdama ale ty funguji bez problemu 

Diky za rady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle kódu závady je to závada hlavního relé, které je součástí pomocné jednotky motoru (pojistková skříňka v motorovém prostoru). Nejdříve bych po odpojení akumulátoru zkontroloval všechny konektory, kabeláž a kontakty pojistek a pak se uvidí co dál. V nejhorším případě výměna jednotky. Doplň si v podpisu údaje o autu, motor, převodovka atd...

Upraveno uživatelem HonzaZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

nejde mi do klima kompresoru šťáva. Snímač jsem vyměnil, kompresor jsem vyměnil .. a nic. Tak bych se chtěl sám porozhlídnout než to dam technikovi po kabeláži popřípadě pojistkách zda nejsou vypálené nebo relé. (pojistku spojky kompresoru jsem našel ta je OK ).

díky

auto P508SW 2012, 2.0HDI 100KW.

Upraveno uživatelem neo.22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...