Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ochranná plachta


Jacobsoon

Recommended Posts

Koupil jsem něco podobného když jsem pořídil Galaxu a proběhl jen jeden pokus o použití a už žádný další. Je to totiž dost náročný na manipulaci a pak má pravdu i Ozzy,  že při větru bude dostávat lak hezky za uši.

Pokud chceš ten pytel jen jako krytí při parkování v zóně pak věř, že je spousta lidí, co ty různý pablby s papírky přes RZ surově práskají.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 už rozumím. Pokud se bavíme o konkrétní plachtě, ne každá má dobré upevnění, ale samozřejmě větší vichr asi pohyb neodolá. 

Ale jak říkám, primárně proti prachu v garáži. 

@Medvěd jaké pablby a jaké papírky přes RZ? Moc nechápu. U nás v ulici nehrozí praskání, spíše jde o to kontrolní auto s kamerami. 

Ale díky i tak za názor a odpovědi. Budu zvažovat levnější variantu ale u této se mi líbí spodní upevnění a prodyšnost. 

Upraveno uživatelem Jacobsoon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Já stejně jako @Medvěd. Kdysi jsem koupil plachtu na 308, použil jednou a tím to skončilo. Hrozná manipulace a navíc se to auto pod plachtou pěkně opotilo..

Do garáže proti prachu při delším uskladnění asi dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Petr 3008 napsal:

Já stejně jako @Medvěd. Kdysi jsem koupil plachtu na 308, použil jednou a tím to skončilo. Hrozná manipulace a navíc se to auto pod plachtou pěkně opotilo..

Do garáže proti prachu při delším uskladnění asi dobrý.

Pokud se opotilo, nebyla pravděpodobně prodyšná, nebo jo? Pamatuješ si značku, model, cenu? Ono není plachta jako plachta(vodeodolnost, prodyšnost, způsob držení na aute, manipulace) proto se ptám na tuto konkrétně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Driver napsal:

Chvíli jsem jí používal a potom jsem jí zahodil. Přesně jak někdo píše, ve větru to pěkně "brousilo" lak a na pár místech to bylo viditelné.

Díky, mám v plánu ji používat v garáži proti prachu, a venku případné a chvilkové zakrytí na modré zóně na zakrytí RZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Značku už nevím, cena byla + - stejná.  Tu prodyšnost poznáš až při použití, mnohdy to co někde uvádí nemusí být pravda. Tím ale nehaním tu tvou vybranou.  Jak říkám v garáži dobrý, venku jako nouzovka.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Jacobsoon napsal:

 

@Medvěd jaké pablby a jaké papírky přes RZ? Moc nechápu. U nás v ulici nehrozí praskání, spíše jde o to kontrolní auto s kamerami. 

Ale díky i tak za názor a odpovědi. Budu zvažovat levnější variantu ale u této se mi líbí spodní upevnění a prodyšnost. 

Myslím tyhle "vych*ánky" https://www.idnes.cz/praha/zpravy/parkovani-modra-zona-prekryvani-spz-ridici-pokuta-znacka.A190814_134748_praha-zpravy_rsr. Parkovacích míst je málo i pro rezidenty, co si je platí a když pak kroužíš kolem bytu, hledáš místo a vidíš, jak má někdo uprostřed léta přes půl RZ list z javoru, tak ho prostě nemáš rád (a fakt už jsem i viděl, jak borec v tom Yarisu přibrzdil a list či papír sundal nebo jak přijeli MPci (asi na udání) a auto obuli do poněkud neforemné obuvi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...