Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak nastavit rozvody 2.7 hdi bez hlav. Díky za každé info.


Alll

Recommended Posts

Ahoj. Bohužel dosloužil můj starý motor 2.7 hdi. Sehnal jsem polo motor ale není na setrváku ani na řemenici tovární značení. Otázka je jak nastavit motor do polohy pro aretaci vaček a kliky. Že by první válec v úvrati ?

 

Přípravek na aretaci který zítra dorazí podle všeho pasuje do všech děr na setrvačníku po celém obvodu. Díky moc za každé info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Obsáhlá publikace. Zkusím,

Tak ne. Tady taky není popsaná cesta. Ale díky.

Bude to jediná volná díra která není omačkaná z měniče a která není zaslepená. Asi. Jiná možnost tu asi není aby bylo možné provést nastavení i ve vozidle. A zbívá jedna díra.

20210507_093631.jpg

Upraveno uživatelem pavelu96
nepiš další příspěvky - použij "Upravit"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím v 19. Do té v 16 by pasoval přípravek pro manualní převodovku Land Rover. Ten nemá tyčku ve středu ale u kraje toho přípravku. Vyzkouším a dám vědět kdyby to někomu pomohlo. Případně přijdu o těsnění za litr.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Tak vyřešeno. Je to ta díra jak jsem popsal, pokud to někomu pomůže. U tohoto motoru je třeba si dát pozor na plastové skluzy řetízků v hlavách, životnost něco přes 200 000 km. Pán mi udělal rozvody ale tohoto se nedotkl. Zároveň jsem vyčistil kolektory sání od sebevražedného systému egr. A auto jede nesrovnatelně lépe a spotřeba o litr dole. Takovej bordel co byl tam jsem v životě neviděl. Bylo to cca 200 hodin práce. Podruhé bych do toho nešel i když to dopadlo dobře. Neskutečně moc práce.

ha.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...