Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

207 2009 1.4 54kw diagnostika P0485 a U2000.


Prom3theus

Recommended Posts

Ahoj,  diag mi vyplivla chyby P0485 a U2000, coz by melo souviset s odporem ventilatoru, ten jsem tedy vymenil a chyby zustaly.

V aplikaci FAP je moznost otestovat ventilator, ten by se mel tocit na 2 rychlosti, pri testu se mi toci pouze na tu nejvyssi.

Poradite prosim co dal? Kde hledat chybu?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takova ta zelena kosticka - rele, co rada odchazela na 206 je tam u radiatoru take? Pokud ano tak prosim kde presne, v prehledu (na catcar) jsem nic takoveho totiz nenasel.

Mohu nejak primo (mimo diag) otestovat fan radiatoru? Ma se skutecne tocit na 2 rychlosti nebo pouze jednu?

Mam pravdepodobne tuten:

http://catcar.info/peugeot/?lang=en&l=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

Ted po jizde cca 15km jsem zastavil, par minutek stal a po chvilce mi sepl ventilator pri teplote lehce pres 90°C, predtim se mi spinal kdyz diag ukazovala pres 110°C. Cili funguje spravne?

Vyse uvedene chyby jsem vymazal ihned po vymene odporu, zatim se nic neobjevilo.

Uvitam jakoukoliv radu, co dal.

Upraveno uživatelem Prom3theus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A rele https://prnt.sc/12od1ly tam teda neni? Videl jsem video kde to mel clovek na 206 uhnile, tak esli to neni i tady.

Co se tyce kabelu, ja to klidne promerim, ale nemam schemata, takze netusim co merit a ani kde. Proto prosim o nasmerovani.

Chyba je stale, ale uz se aspon spina fan nad 95°C😀, predtim nic a chladici kapalina mela i pres 115°C ale na budiku NEBYLA v cervenym, kour z motoru take nesel, takze dle mechanika sem nevaril.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...