Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je smutne, jak dopadne tva kara 😭


Scratch

Recommended Posts

Krom bývalé 306ky jsem po prodeji svá bývalá auta nikdy neviděl - a nelitoval jsem toho taky nikdy. Přesto vím, že 406ka byla do půl roku po prodeji po smrti (těžká nehoda, ale řidič přežil tuším bez zranění) a 306ka sice jezdí dodnes, ale taky už má jinej blatník a kapotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Medvěd napsal:

Krom bývalé 306ky jsem po prodeji svá bývalá auta nikdy neviděl - a nelitoval jsem toho taky nikdy. Přesto vím, že 406ka byla do půl roku po prodeji po smrti (těžká nehoda, ale řidič přežil tuším bez zranění) a 306ka sice jezdí dodnes, ale taky už má jinej blatník a kapotu

Jenze tohle je vybydlenej pelech..... 😭😭😭😭😭

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to smutný ale je to 20 let starý auto. ty se kupují jen na doježdění...
na druhou stranu na tom není tak špatně že by se nedala zachránit.
jestli máš vin tak ho sem hod at se mužem kouknout kolik to mělo majitelu po tom co si to prodal.

Upraveno uživatelem čakom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch - mrzí mě, jestli jsem se Tě mým komentem nějak dotkl (ráno to tak fakt vypadalo), ale doporučuju se nastavit do módu "Sejde z očí, sejde z mysli" = po prodeji už na svou bývalou věc nemáš žádná další práva a i kdyby Tvou bývalou 406ku nový majitel likvidoval na demoličním derby, tak holt je to jeho věc. Proto je lepší dát si klapky na oči a doufat, že jakoukoli svou bývalou věc, ke které jsi měl vztah, už nikdy neuvidíš ani o ní neuslyšíš (pokud to tedy nebude v opačném světle - tedy že jí někdo po Tobě dokázal ještě víc vymazlit) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bývalé auto je jeko býválá přítelkyně. Už s ním jezdí někdo jiný a to jak je jeho věc. Může tě to mrzet, můžeš s tím nesouhlasit, ale to je asi to jediné co můžeš. Hlavně když to nemusíš financovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...