Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Povoz s LPG a TZ.... Možno i naftičku bez FAP/DPF.... a nakonec ještě jedno auto 1,4 - 2,0 v benzínu....


Hafity

Recommended Posts

Hej hola....

Začal jsem raději s předstihem hledat nástupce každodenní Zafiry.... Zjistil jsem, že najít něco kloudného zas tak jednoduché nebude.... Měl by to být BA+LPG a TZ.... Objemově a velikostně něco většího.... Budeme se pohybovat někde Vectra, Mondeo, C5.... U Peugeotu 307:myslim Kombajn potěší, není podmínkou.... Manuální převodovka.... Raději nic exotického.... Takže kdyby někdo z vás (nebo někdo "vod vás") prodával něco v tomto duchu, tak dejte vědět.... Do vyhledávačů zadávám cenu do 100000,- ale raději bych šel tak do 75000,- ....

Ještě bych se rád vyhnul "koncernu".... Motor+- 2,0 litru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • Hafity changed the title to Povoz s LPG a TZ.... Možno i naftičku bez FAP/DPF....
  • O 4 týdny později...

u 202 je problem v tom ze vetsina veci v nem jiz nefunguje napric celou radou a tyto veci nejdou sehnat uz ani v mb a to mame bezne veci na auta az ze 70 let. a kdyz uz to mame tak za nesmysl. navic dobrej classic mercedes neni v inzerci dele jak tri dny , zbytku se vyhni 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena tam nebyla a co pro jednoho může být nesmysl, pro druhého může být zajímavá volba = já bych se asi v případě poptávky v podobném duchu jako má Hafity na cenu zeptal. 

Ostatně já taky kdysi 306ku kupoval za cenu oprav, co do ní předchozí majitel nacpal a docela dobře mi pak sloužila. Že byla na moje potřeby malá - za to auto nemůže. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Charlie 1 napsal:

Tak já si udělám výlet a přivezu ti ji a zpátky vlakem

A pak zas budeš naštvanej ty, že se mi to nelíbí.... :roker  Co takhle víc fotek v solidním rozlišení? Jak už jsem psal v tvém inzerátu: vlákno ke kombíku jsem našel, ale k sedanu nee....

 

Zafira má technickou do dubna příštího roku, takže ještě trochu času je....

 

@Medvěd : když já nemám FCB, neboť jsem si ho zakázal už v době, kdy se o něm ještě jenom mluvilo.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neexistuje, zatím jen předběžně jen na klubu, pak to hodím na bazos, auto bude mít novou STK a možná novou nádrž na LPG.. Zima bude blbá na prodej, ale když vidím co se za 30000 prodává za vraždy bez servisu, tak nemam strach ze by se neprodala.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by se mi autí líbilo, tak by problém s cenou být neměl.... Na druhou stranu, aut už je jak lidí (rozuměj: s*aček), ale jak by řekl klasik: na každý prase se jednou voda ohřeje.... V inzerátu jsi mi neodpověděl na jeden dotaz.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...