Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

odthrnutá remenica klukového hriadela


ujomarian

Recommended Posts

Ahojte,

dá sa toto opraviť?  viď fotky

peugeot 206sw 2.0 hdi 2002 cca 297000 km

...

edit : pri pootočení hriadelom som našiel pozostatok klinka - takže zhodiť rozvody, stiahnut ozubene koliesko z hriadela a dať nový klinek ? rozvodový remen je rozstrapkaný, rozvody menené 2015, takže asi komplet nové rozvody?

 

20210504_191431.jpg

20210504_191428.jpg

20210504_185555.jpg

20210504_185549.jpg

20210504_200010.jpg

Upraveno uživatelem ujomarian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 9 měsíců později...

dnes vymema tejto remenice na peugeote 206 SW 2.0hdi 2002...asi pred 2mesiacmi nieco akoby hucalo lozisko napinacej kladky...po nazreti do oblasti serva tam bol sprajcnuty tenky plech taka pasovina...tak som ju vytiahol no ten zvuk stale...nakonoec som nasiel druhu cast toho plechu pri napinacej kladke...suchalo to o remen a to vydavalo ten plechovo chrastivy zvuk...nastastie len okraj remena jemne obrusilo tak reku ok problem ustal..

no po 2nmesiacoch  zacal klepot akoby spod veka motora na spolujazdcovej strane...tak som to obzrel pri nastartovanom motore a ta kladka na hriadeli uz dost kmytala.takze dnes vymenena a všetko šlape ako ma...ten plech bol kryt tej remenice co je po obvode asi...povodna 160tis.km uvidime kolko vydrzi nova neoriginal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...