Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Avatary


Radek Hurvajz

Recommended Posts

před 16 hodinami, Milan+ napsal:

Nějak nepobíram proč se dnes každý ....... směje Dacii a doma má tři prd....  čajna výrobků.

 

 

Tady je videt, ze predsudky a nevalny renome znacky, se daji hrozne spatne zmenit.
protoze Duster se mi libi opravdu moc. Hodnoceni ma taky vyborny a kvalita uz se solidni. Nedavno kolem me projel Jeep Renegate a ja si rikal, kam ty designeri dali oci a ze Dacia Duster je 100 hezci. A to maji podobny prvky, napriklad kriz v zadnich svetlech... Ale na tamtom je znacka Jeep holt no...

( a ted teda navic pominu, ze je to Fiat... 🤣🤦🏻‍♂️)

A vlastne jsem to nemyslel prvoplanove tak, abych hanil Dacii, jen me jina znacka honem nenapadla... a tim se vracim na zacatek... 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak Jeep jedině Wrangler nebo Grand Číro. Vše ostatní je hnus a to jsem Jeep fanda. To ostatní s Jeep nemá skoro nic společného. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Petr 3008 napsal:

Aby se to Radkovi nepletlo  😆 , tak další do party  @Sabaton

 

P1000606.thumb.jpg.7fca0ca39d83bc720e4816b2d01edffd.jpg.a69deb3518a21f27bfe4d1ac95ad0ba6.jpg463896989_20210413_130228(1).thumb.jpg.88203c5afe601edad3ced70c269d7dc8.jpg.94a4cf12ccd0b52416058ae901279e00.jpgIMG_20210325_133411.thumb.jpg.dd4146c2ab54bda54d2823be98ad738f.jpg.24dcf562142d380259b7a315c6d8131c.jpg

 

 

Zkoušel jsem si dát několik fotografií auta, ale po změnšení mají 60 - 70 kB, což mi bohužel systém nevezme. Jen fotografie koncových světel má pod oněch magických 50kB. Foto jsem smazal a zkusím vymyslet něco originálního. 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jo jo měl jsem stejný problém s velikostí obrázku a teď mi tam jde fláknout celá fotka. Je to tím že jsem člen? Nečlen to má omezeno? 

Jinak já s tím problém nemám, všechny vás kluci podle obrázku poznám. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsou móresy...a co aby dámy měly modrej podklad...a páni červený podklad...jako kdysi na tělocviku...

Pro ty co hlasi k příslušnosti jiného pohlaví,než co stanovila příroda.. se stanoví barevná paleta😁

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...