Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Reproduktory do MANu tgx 2016


vozzyn

Recommended Posts

Zdarec, zeptám se tady, ikdyž to není Pug. Existuje něco jako service box pro peugeoty, ale pro značku Man? Mám v plánu výměnu repro a nevim jaké tam je rozměr a nechce se mě to rozdělávat jenom kvůli změření. Až budu mít cestu do servisu, tak se zeptám tam, ale jestli tam jsou takový odborníci jak všude jinde, tak mě stejně asi pošlou někam. Nebo jestli nemá někdo zkušenost, díky za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi určitě něco na ten způsob budou mít. Ale jak se k tomu dopracovat těžko říct. Ale možná že když by jsi zkusil nějakou zavedenější firmu která dělá do autohifi tak ty by to mohli vědět. MAN je součást VW stejně tak SCANIA a myslím si že tam budou flákat to samé. Pokud by jsi neuspěl takhle tak zkus PRETOL mají zastoupení MANu www.pretol.cz tam by to mohli vědět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky. Pravděpodobně v pátek pojedu kolem Manu, tak se ještě zeptám tam, ale asi mě stejně nezbyde nic jinýho, než to rozdělat a pořádně to zkontrolovat. Blbí němci 🤮.

Upraveno uživatelem vozzyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...