Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aplikace AAAD pro přehrávání videa a plné zrcadlení obrazovky telefonu


Packy

Recommended Posts

Ahoj,

vyzkoušel jsem aplikaci AAAD pro doinstalaci aplikací do Andorid Auto a parádně mi běží přehrávání filmů z telefonu, youtube a plné zrcadlení. Jediné co mi zatím nejde, je Netflix (jednou jen titulky zvuk, ale bez toho se dá žít). Pro ukázku jsem udělal krátké video, kde však není to plné zrcadlení (při zapnutí se mi vypne nahrávání). Instalace je jednoduchá a běží to dobře. Tak jsme se konečně dočkali :)

VIDEO

Upraveno uživatelem Packy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Packy changed the title to Aplikace AAAD pro přehrávání videa a plné zrcadlení obrazovky telefonu

Zaplatil jsem si verzi Pro (stálo to 3.5€, což není moc). Verze Free umí imstalovat jednu aplikaci za měsíc. Funguje mi Fermata - přehrává všechna videa uložená v telefonu, CarStream - takový Youtube a pak jsem zkoušel to streamovani obrazovky. Z těch mi funguje jen Screen2Auto. Ty ostatní dvě mají problém s Note9 a S9 (který mám). Screen2auto se instaluke ze stránek, na který je v AAAD link - tam se klikne na odkaz ke stažení a nabídne to instalaci přes AAAD. Píšou tam, že je potřeba root telefonu, ale přes AAAD to jde i bez rootu. Parádně to zrcadlí, ale musím to ovládat přes telefon, což mi zas až tak nevadí. Já už strávil dost času laborovanim s přehráváním videa v autě - ani ne, že bych to potřeboval, ale je to prostě technologická výzva 🤣 tak jsem rád,  že má dušička klid. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PackyZádrheľ je v tom, že mne sa nikde neobjaví možnosť tú Screen2auto nainštalovať cez AAAD. Môžem ju len uložiť na disk a potom nainštalovať bez použitia AAAD. Prirodzene, nie je potom v zozname Android Auto aplikácií, takže nie je ani na obrazovke auta. Možno je problém v tom, že ja používam v mobile Firefox a nie Chrome, a či AAAD nevyžaduje práve Chrome na vyhľadanie tej appky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Akoc Pravda, že já to stahoval přes Chrome. Jinak jsem s tím žádné další úpravy nedělal ...

@MiraZ Hm, myslím, že to bude vidět jen z prostřední, ale když jedeme někam dál, tak sedí dcera vepředu (v autosedačce) a dvojčata jsou ještě ve "vajíčku" vzadu (a těm to neva). Já bych to za tu dobu co mám auto využil jen několikrát - např. když se jel biatlon, tak poslouchat to v rádiu je na prd, takto se to dá lépe poslouchat a ostatní mohou i koukat, případně poslouchám nějaké televizní debaty. Neplánuji při řízení koukat na filmy 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, MiraZ napsal:

Perfektní! Pro děti je to viditelné asi jen z prostředního sedadla druhé řady, co?

P.S. Auto mám teprve objednané.

..v Rifteru? Moje sedi na krajich a na ten utrzeny tablet vidi oba docela ok, cuci furt na navigaci, kdy uz tam budeme... :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..tak jsem jasal predcasne...  ...muj telefon MI 9T s tim ma potize. Zvuk jde ale obraz nemam. Vyzkousel jsme nekolik kabelu ale tim to neni. Resuscituju jeste jinej telefon od Asusu  a zkusim ten....  A Fermata hlasi, ze nefunguje....

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...