Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volby do vedení Clubu 2021-2024


Weri 605

Recommended Posts

Vážení členové,

moje noční můra už je tu... Uteklo to jako voda a máme tu konec volebního období stávajícího vedení. Děkuji za obšlehnutí textu k volbám bývalému předsedovi Schreekovi.

Ze současného vedení zřejmě budu kandidovat znovu jen já.. Věřím, že mě v tom nenecháte samotnou a sejde se dostatek kandidátek, aby se volby alespoň uskutečnili... V případě dotazů nebo upřesnění se mi klidně ozvěte, ráda vše vysvětlím...

Volby se řídí platnými stanovami spolku, které naleznete ZDE

 

Kdo může kandidovat

 

Kandidátku má právo podat člen, který nejpozději v poslední den voleb dovrší 18 let věku a který je členem minimálně 365 dní před konáním voleb. Podmínku minimální délky členství lze nahradit kandidátkou podepsanou minimálně 10% členů spolku, kteří nejpozději v poslední den voleb dovrší 18 let věku a sami současně podmínku délky členství splňují ke dni uzávěrky kandidátek. Podpisy na kandidátce lze nahradit vyjádřením podporujících členů na příslušném místě webových stránek spolku resp. fóra do doby termínu podání kandidátky. Délka členství pro tyto účely není narušena administrativním přerušením členství z důvodu pozdní platby prodlužovacího členského příspěvku, pokud opoždění úhrady (ke dni připsání platby na účet spolku) nepřesáhne 30 dní od posledního dne předchozí doby trvání členství.

Kandidátka musí obsahovat občanské jméno a příjmení, datum narození, trvalé bydliště v ČR, povolání, přezdívku (nick) a délku členství kandidáta, jinak je považována za neplatnou. Datum narození a trvalé bydliště nebude uvedeno při zveřejňování kandidátek.

 

Kandidátky je možné zasílat nejpozději do 19.5.2021 do 23:59

Kandidátky doporučuji doplnit krátkým textem o Vašich představách co byste ve spolku chtěli dělat, dosáhnout nebo změnit. Kandidátky zasílejte s fotkou nejlépe ve formátu PDF na mail volby@peugeot-club.com (v kopii na weri605@peugeot-club.com)

 

Vedení ustanovilo volební komisi ve složení: Hurvajz, Peťa, Minimaxa

 

Volební týden bude probíhat v období: 31.5. - 6.6.2021

 

Volit budeme 5 členů vedení, přesný průběh voleb a vzor hlasování sem doplní členové volební komise.

Upraveno uživatelem Weri 605
Odstraněno formátování, adresy nebyli vidět v tmavém vzhledu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Weri 605 pinned a featured this téma
  • O 2 týdny později...

No protože vidím že zde proudí vášnivá diskuze tak hodím takový kacířský  dotaz. Pokud by se stalo že by se nesešli kandidátky aby se mohli uskutečnit volby tak by se dělo co?  Jako že by jsi se mohla stát předsedkyní na furt?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě učili když nevíš zeptej se.  Mám to tady rád není mi to lhostejné ale fakt mám i jiné starosti než si pamatovat na co jsem se ptal před třemi roky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne sezen nekoho na ty partnery, je to tezky. Ja bych ti s tim pomohl, ale ty partnery delat nechci :D a do vedeni me nikdo nezvoli :D, i kdyz s tebou by mi tam urcite bylo lepe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak posláno... :) dokonce mi přišel zpět i vtip..!!! 😂

už jen 3 dny na poslání... :) tak šup šup.... posílejte ať to nehoníme na poslední chvíli... a ať můžu jet rovnou dál a nezlobím se s druhým kolem voleb...

Nemám velký nároky..., nebojte .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Weri 605 unfeatured, unpinned, pinned a featured this téma
  • Weri 605 unfeatured a unpinned this téma

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...