Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pokus o minisraz v autokině


Recommended Posts

Zítra jedeme do autokina na Strahov na film Léto patří rebelům

https://www.csfd.cz/film/780978-leto-patri-rebelum/prehled/

Myslim, že to nevypadá zle a 350 vstup za celý auto je celkem v pohodě. 

Nepřidá se někdo? 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Medvěd changed the title to Pokus o minisraz v autokině

a kdyz vypnes motor tak zase ekonomy mode ne ? 🙈 hrozna doba

a navic se to kino i docela prodrazi, 2 h volnobehu.... 😉😁

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj přímo předchozí příspěvek a nepiš další příspěvky - použij "Upravit"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Péťa napsal:

Přestává se mi to líbit. Takže vy tam stojíte s nastartovaným motorem a čmoudíte do Prahy? To nic moc. Ale chápu, že to tak "musí" být kvůli příjmu zvuku na rádiu. :(

Péťo & všichni ostatní- ne, nestáli jsme 2 hodiny s nastartovanýma motorama (aspoň tedy my ne - páč u Forda je economy mod v intervalu 60 minut a když rádio vypne, pouhým zapnutím znovu jede 60 minut). V mém případě ty deky přes světla byly spíš "pro jistotu" (kdyby třeba bylo v autě zima a chtěli jsme si přitopit), ale na poslední půlhodinu jsem i já měl nastartováno, páč přišel déšť a stěrače bez proudu nespustíš.
Jinak jak jsem psal - do autokina občas zavítáme a v současné době, kdy je autokino jediná možná a povolená kulturní náhrada televize, nám fakt nedělá sledování filmu z auta žádný problém. Za 350 bych se ve třech lidech do klasickýho kina asi nedostal.
Užili jsme si to a o to šlo především
P.S.
Doplněno pro HanysR - do prostoru kina jsme vjížděli cca 19,50, abychom neměli problém s výhledem, následně objednávka "bufetu" (3x Vinea + vynikající klobása bratru za 150 Kč dokupy), ve 20,40 začali promítat (s desetiminutovou sekerou, páč hlavní gró začalo najíždět tak 20,15 a než to zaparkuješ ... ) No a konec filmu byl ve 22,20, takže asi hodinu čtyřicet čistýho času

Chvilku mě "kakal" strejda v černé 508ě, co mi asi minutu uprostřed filmu šajnil brzovýma světlama do očí - ale než jsem se rozhodl, zda vylézt či nevylézt, tak mu to buď došlo samo nebo to prostě jen vzdal

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Aha, tak ono to autokino má tyhle mouchy. teď už vím, proč v Ostravě prý rozdávali malé vysílačky a v těch amerických kinech ve filmu měli sloupky s repráky, co se daly vzít do aut na kablíku. Ale to byste museli mít elektromobil, aby 12V baterka vydržela stírat přední sklo a byla krmená tou trakční. Jinak fakt tam vydržet skoro 2 hodiny se všemi nastartovány spalováky je jako popojíždět v zácpě. Tipnul bych to tak na 2 měsíce života minus. Ale bohužel, je to z nouze ctnost a co naděláš. 😪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...