Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow


Verýsek

Recommended Posts

@Pepito tak hlavně se brzo uzdrav. A já jsem si říkal, že jsem nikde neviděl tvoje cc. :( a elektro 208 mi pán odpojoval z nabíječky.

@Verýsek jsem asi viděl, ale nebyl jsem si jistý, tak jsem se nehlásil, takže tímto zdravím:papa

Jinak bylo to pěkný zážitek, nejvíce mě asi nadchla 508:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PaKrto ses klidně hlásit mohl..mezi řidiči jsem jediná ženská 😀 šedivá, tlustá a stará to bys poznal hned 🤣🤣🤣🤣

@Pepitoškoda, že to nevyšlo.. těšila jsem se až pokecáme, ale tak si to vynahradíme příště, zdraví je  přednější. Jen se omlouvám, jestli jsem tě odbyla ,ale byla jsem zrovna na jízdě a pán měl mraky otázek..😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Almanil tak ať se líbí:papa

Já jsem měl pořadí Rifter, e 208 a 508

Riftera jsem hlavně pro "srovnání" s Partnerem druhé generace se kterým jsem kdysi jezdil v práci. Navíc R byl s manuálem, tak jsem to měl "na rozehřátí"

E 208 hlavně zkusit čistou elektriku. Proti R jsem měl pocit, že jedu rychleji než co bylo na tachometru.

A 508 ? No to nešlo nevynechat:mrk tam mě snad nenapadá žádné negativum.

Akorát ve všech ten dotykový displej, ale co už... A ve všech autech jsem si připadal skoro jako v kokpitu F1 - proti těm mým (skoro) veteránům nebo tomu vzpomínanému partnerovi není snad nikde kousek volného místa jak je to obestavěné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dnes jsem se po x-té zůčastnil Emotion day Peugeot 2021 v Českých Budějovicích (HS Peugeot ČB). Počasí vyšlo na jedničku. Samozřejmě, i když jsem nejezdil s @Verýsek, tak byl čas si popovídat. Vyzkoušel jsem si všechny vozidla, které bylo možné projet:super. Vyzkoušel jsem i jízdu na eletrický pohon. Musím přiznat, že odezva na plynový pedál, byla okamžitá a zrychlení udivující. Ale nějak mimo jiné ,,vadilo" ticho motoru. Škoda, že současný trend plyne k automatické převodovce. Jediný manuál byl u Peuget 208. U 5008 i 3008 mě nemile překvapilo, jak je řešen prostor u spolujezdce. Měřím 186 cm a vadilo mi málo místa pro levé koleno, kde se palubní deska lehce zešikmuje. Středový panel je dost mohutný (široký). Taky umístnění usb zásuvky není dobře přístupná. U 508 mi na místě spolujezdce chybělo madlo nad dveřmi. U všech modelů je nevhodné otevírání dvířek odkládací příhrádky u spolujezdce.
Závěrem musím pouze přiznat, že se Emotion day 2021 se vydařil a vybraná dovolená byla na 100% využita. Už se těším na Emotion day 2022, pokud se opět neobjevý nějaká nemoc či vláda ,,něco" nezakáže.
Jedinou výtku bych měl, že jsem neviděl či nepotkal žádného člena P-C. A ani @Verýsek se s nikým v ČB nesetkala. Parkovat se dalo hned vedle koncecionářa HS Peuget na parkovišti před stadionem J. Pouzar. Místa bylo dost.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes finále v Příbrami :) Bylo to fajne a uteklo to jako voda. Doufejme, že příští rok se bude pokračovat :super

P.S. Gratuluji vítězům v Dirt Rally. Ve Zlíně si to užijte a fanděte Peugeotům. Já dnes konečně zajel čas pod 3min (2:59:xxx) Takže taky spokojenost :roker

P.S.2 Modrá je dobrá @radim.1008 :aut

 

IMG_20210723_115151~2.jpg

IMG_20210723_115154~2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...