Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow


Verýsek

Recommended Posts

V neděli "rychloakce" v Liberci.

Přijedu na 10:00 - (@Verýsek samozřejmě někde mimo:bacha), rychlá registrace, vyfasování bílého modýlku 3008 - říkám, teď ho nechci, nebudu se s ním tahat z auta do auta...

Na zahřátí 5008 2.0 EAT8 - ano, jede to líp než moje.

10:30 (konečně přivítání s @Verýsek:papa) odjíždím s e2008 - Prostě tramvaj převlečená za auto - užil jsem si okruh cca 24 km za 40 minut (tímto se omlouvám soudruhu s kšiltovkou co jel po mě :aut) - jako dobrý, zvykl bych si na to, ale omezovač na 150km/h by mi v Německu asi vadil...

11:10 - (konečně trochu emoce) s 3008 hybrid 300kw - ano, toto by mohl být nástupce za několik let :super

11:35 rychlá výměna modelu 3008 za aspoň černou 5008 (když neměli Smart grey 😭), rozlučka s @Verýsek a odjezd.

Emotion day už asi není pro mě, když mám doma splněný sen :P, ale jinak to bylo povedené a perfektně připravené. :potlesk Jo a holkám se líbily ty francouzký songy co jste tam pouštěli :super

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 @OK406  neříkej mi, že uzdravení mého palce bude bude trvat měsíce. To snad ne. Nebudu sem dávat už žádné fotky mého vymknutého palce. Tedy raději. Oproti té již zveřejněné je daleko víc barevný a také hodně nateklý. 🙄 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno nebo víc? :D Nástupce modré 306ky, až nás STK rozdělí je nejspíš jasný. Chtěl jsem vyzkoušet, jak se poskládáme do 208 a úplně v pohodě i s @Verýsek. :D Na nový určitě nebude protože třeba vystavené GT je za 

IMG_20210619_131516.jpg

Elektrika jako dobrá, i dojezd co svítil nějakých 340km. Na auto městské kategorie. Ale ne za tuhle cenu. :roll

IMG_20210619_151759.jpg

Ale kdybych řešil rodinný přibližovadlo, tak asi 3008 s 1.6PureTech. Fakt se mi to s tím motorem líbilo a to nejsem fanda SUV. V té červené moc pěkné, ale Vertigo je nej. :D

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

508 nádhera, jen je to trošku nuda už no 🤣 Nebo jako paráda, miluju to moc! Jen když v tom člověk jezdí každý den... 😁 Já jsem za ty sedačky dal příplatek jen 50 😁 To už tehdy jsem si říkal, že to moc lidí mít nebude no a za 70 už asi nikdo 🙂 Takže účel to splnilo 🤭

@radim.1008Však jak se uvidíme, tak ti dám zajezdit i s Vašíkem jestli budeš chtít. Stačí říct 😉🍻

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, HanysR napsal:

508 nádhera, jen je to trošku nuda už no 🤣

Souhlas. Nový auta jsou nuda všeobecně. Včera jsem se trochu projel v "naší" 206. Otevřená přední a zadní okénka, ručník kolem krku, 80kW pod kapotou a mnohem lepší zábava než v klimatizované 508 :D
Ve 206 je klima taky funkční, ale takhle to byl prostě mnohem lepší výlet :cool: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...