Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow


Verýsek

Recommended Posts

před 5 hodinami, Péťa napsal:

Tak já ho po ukončení Emotion Day(s) pak odkoupím. Ať nemá Peugeot starosti co s ním, když ho nikdo nechce, jak se zde ukazuje. Takových 210000,- Kč vč. DPH je z mé strany slušná nabídka. A zajedu si klidně i na poslední místo, kde bude a tam si ho dobiju ;):D

tam hlavně pak dobijou tebe 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 5. 2021 at 11:58, Verýsek napsal:

@Petr 3008čoveče to úplně nevím podle čeho se to vybírá, ale je to i o tom, která koncese má nebo nemá zájem.

 

Ahoj Pežoťáci   Každá koncese se může účastnit na této akci s podmínkou úhrady malého podílu na nákladech. Dále koncese dodá v den konání akce jeden testovací vůz s prodejcem.  Pro prodejnu je to obrovská příležitost dát o sobě vědět skoro zadarmo.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Verýsek nevíš prosím tě, kdy se bude možnost přihlásit se + vybrat si vozidla?  Budou rozesílané emaily (včas)?

Škoda, že vypadl Písek i Strakonice. V ČB bude asi problém s parkováním. Dříve to bylo u obchodních domů (Globus, Tesco), tak to nebyl žádný problém. Ale ul. Evž. Rosického je na kraji sídliště Máj a tam moc místa není ani u silnice, natož na parkovištích. Možná se mýlím. Ale to je všeobecný problém všude na sídlištích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to bude probíhat jako posledně, tak jako první porovnám šedou 5008 s tou mojí. Potom vyzkouším e2008 a na konec si nechám 3008 HY4 :super

Děvčata se ptají, zda budou pro větší děti nějaké atrakce? Třeba elektrokoloběžky?

A dělaly inventuru modelů a zjistily, že nemáme ani jednu 5008 :bacha

 

20210508_144158.jpg

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@OK406 Já vím, kde to je.  V tom okolí to bude s parkováním asi děs. Leda, že by otevřeli tu jejich plochu vzadu, ale to si nemyslím.  Mě se nechce protože tam bude mraky lidí, bude to chaos, a takové neosobní..   Přeci jen v tom Písku to bylo vždycky takové domácké, v klidu kávička, pokecání, teoreticky jsem se mohl povozit i bez objednání, no prostě pohoda.

Upraveno uživatelem Petr 3008
chybný text
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Petr 3008Jo to jediné mě taky odrazuje. Mraky lidí... Nemám rád akce kde se musíš prodrat a být ten neodbytný a vlezlý což já neumím. Nikdo nebude mít celkem čas, úplně to vidím jak to asi bude v Ostravě vypadat. Lidi se jdou utlouct jen aby měli nějaké nálepky, bonbóny apod reklamní věci a přitom si auto nikdy nekoupí. Takže tak. Ještě to zvažím. Naštěstí @Verýsekněco půjčí v ZOO tak alespoň tak 😁👍

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, HanysR napsal:

Nemám rád akce kde se musíš prodrat a být ten neodbytný a vlezlý což já neumím. Nikdo nebude mít celkem čas, úplně to vidím jak to asi bude v Ostravě vypadat. Lidi se jdou utlouct jen aby měli nějaké nálepky, bonbóny apod reklamní věci a přitom si auto nikdy nekoupí. Takže tak. Ještě to zvažím. 

Takhle to ale na PEDR nefunguje. V klidu si předem zamluvíš časy testovacích jízd a ostatní ti můžou vlézt na hrb ;) Navíc tam vládne většinou uvolněná atmosféra, takže nějaké pranice o zmrzlinu apod. úplně nehrozí :) Ale je fakt, že v Ostravě jsem na akci nebyl. Nejblíže předloni v Havířově :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR @Petr 3008vy jste hrozný stresáci :D

Na Roadshow je to úplně na pohodu.. Žádný mraky lidí...všechno právě úplně v klidu.. Nikdo se tam nehrne jakoby dávali auta zdarma.. Ostatní klubáci  co chodí na Roadshow můžou potvrdit... :)

Takže žádný výmluvy a koukejte se tam objevit :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako to můžu potvrdit že jsem byl co jsem klubákem na třech? akcích a ještě před tím jsem byl asi na dvou nebo třech akcích a většinou tam opravdu vládla vcelku pohodová atmosféra. Ale musíme si uvědomit že spousta lidí teď byla skoro rok doma uvázaná na krátkým řetězu a nikdo nedokáže říct jak se ty lidi budou chovat když je mocipáni z toho řetězu odvážou jak moc budou schopný se řídit nějakými pokyny atd. Za mě bohužel letos nejedu. A) pro mě jen jeden zajímavý model B) lokace v Praze která je pro mě nejblíže není řekl úplně šťastně vybraná v Praze byla co jsem zažil asi nejlepší lokace v Hostíku u Europarku byl jsem tehdy i u Makra na ČM  ale nějak si nedokážu představit nějaký rozumný okruh okolo Tesca v Letňanech .  Jako chápu že se třeba očekává větší zájem lidí a že i vybrat lokaci v Praze není úplně jednoduché protože ne všichni majitelé těch parkovišť kde se taková akce dá udělat o to mají zájem a nebo jsou schopní se dohodnout na nějaké ceně za pronájem která je pro obě strany akceptovatelná ale i tak prostě u Tesca v Letňanech když vezmu že na zkušební jízdu je čistého času 25 min. Tak to je tak vyjet z parkoviště a vzít to ke globusu v Čakovicích a tam to na kruháku otočit a jet zpátky. Taky je fakt že tam nemusí být obavy z toho kde zaparkovat jako mají kluci z jihu tam je místa na parkování hafo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, me dostupne lokace jsou v tydnu a to nedavam casove :) . Naposled (2018) jsem si projizdel tu nejsilnejsi 308 GTcko  co tam byla a musim uznat, pan se toho na sedacce spolujezdce nebal a se suchym konstatovanim "pokutu vam kdztak preposleme" v klidu snasel skoro 200km/h na hradubicky a pak ostrejsi svezeni na okresce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...