Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodací lhůta 2008 SUV


radimfa

Recommended Posts

Zdravím,

omlouvám se, pokud zde již podobné vlákno je. Ale nenašel jsem...

Dne 19. 2. 2021 jsem objednal GT Line (motor 1.2 PureTech 130 manuál) + vyhřívané sedačky. Je tu někdo s podobným modelem, motorem a výbavou, kdo objednával v podobný termín a je moudřejší ohledně čekací lhůty? Samozřejmě se člověk dočítá, že dřív jak za 4 měsíce to nebude (absence polovodičů, vyhořelá továrna v Japonsku). Tak by mě zajímala i praxe. 

Díky moc a fajn den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ahoj, tato informace by ti byla stejně k ničemu. I kdyby bylo auto někomu předáno 2 měsíce po objednání tak neznamená, že to takto bude i u tebe. Chápu ale, že chceš slyšet jen dobrou zprávu. To čekání je úmorné 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som 2008 SUV s rovnakou výbavou objednával koncom februára 2020 a prišlo v začiatkom augusta 2020. Čakal som teda viac než 5 mesiacov. Minulý rok nebol problém s čipmi, ale fabriky boli odstavené kvôli pandémii. Predajca ma ale pri objednávaní upozornil, že sa môže čakať až 5 mesiacov a tak to bolo uvedené aj na objednávke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Já objednal 2008 (active pack) koncem června 2021 a měl jsem ho dostat nejpozději do konce roku 2021. No a čekám doteď...Volal jsem tam včera a nedokáží říct, kdy bude. Zatím se ví, že nebude ani v únoru :( Prý možná březen a že s tím nedokážou nic udělat a ani to popohnat. 

Jediný co můžu je odstoupit od smlouvy, ale tím si moc nepomůžu (auto potřebuju) a hlavně po 7 měsících čekání by mě to štvalo. Na nový auta se teď čeká všude dlouho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porovnávam. Ja som GT-Line (navyše objednané vyhrievanie pred. sedadiel, grip control, dojazd. koleso a rádio s MirrorScreen+DAB) objednával v marci 2020 a prevzal som ho v auguste 2020. Teda po 5 mesiacoch. Dôvodom bolo prerušovanie výroby z dôvodu covidových lockdownov. Teraz, ako oznamuje @Vac11, to nebude skôr ako za 7 mesiacov. Predpokladám, že má objednanú nejakú výbavu navyše, príp. farbu, pretože nejaké nejazdené skladové 2008 SUV vyrobené 2021 sú hneď k dispozícii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, v první řadě - dobrá shoda nicku @Vac11 :D 

 

v druhé řadě - já v srpnu 2021 objednával 2008 GT 1.2PT 130k EAT8, navíc alarm, vyhřívané sklo, vyhřívané sedačky, indukční dobíjení telefonu, příprava na náhradní kolo a stále čekám. Respektive, nějak začátkem ledna mi prodejce oznámil, že auto dostalo VIN a bylo zařazeno do fronty na výrobní cyklus, tak kdo ví, kolik času to od té doby zabere :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo no, dobrá shoda nicku😀

Já taky objednával nějaké věci navíc, ale štve mě, že mi bylo řečeno 4-6 měsíců...no a už teď čekám 8 + není ani jistý, jestli bude březnu 🙄 Také mi vadí to, že mi prodejce tvrdí, že se "údajně" nemůže poptat přímo výrobce na status té mojí objednávky a jak to vypadá s plánováním výroby. Čemuž se mi tedy nechce moc věřit. Takže pokaždé slyším jen to samé - termín doručení neznámý...Také jsem si už párkrát vyslechl - v systému vidím, že jsme teď předali auto pánovi, který si ho objednal 2 měsíce po Vás. No jo, ale ten ho měl v nejvyšší variantě/případně automat atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radime , to nikdo nevi. ani import ani pomalu tovarna co to montuje , je to stejne vsude. zadas do vyroby a kazdy den sledujes takovy excel o 20 radkach a bud se tam to tve vin objevi nebo ne . nenadelas stim nic.

 

jakekoliv info od prodejce je jen omacka abys byl klidnejsi a mel aspon nejake info. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Pe.Tr napsal:

radime , to nikdo nevi. ani import ani pomalu tovarna co to montuje , je to stejne vsude. zadas do vyroby a kazdy den sledujes takovy excel o 20 radkach a bud se tam to tve vin objevi nebo ne . nenadelas stim nic.

jakekoliv info od prodejce je jen omacka abys byl klidnejsi a mel aspon nejake info. 

Ani import neví, kolik bude aut pro jaké prodejce? To, že to neví ani továrna, co a kdy vyrobí je smutný. :nevim

Kdyby takhle fungovali výrobní firmy, tak není nikde nic. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime ani Import sám neví, kdy dostane své objednané vozy...

Když jsem mluvila s prodejci,tak jsou z toho sami špatný, že neví,kdy objednané auto vůbec dorazí... čekací lhůta min. rok..

Teď je prostě zlá doba...

Všichni jsou na tom stejně.. hlavně všechny automobilky v Evropě..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...