Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁


Recommended Posts

@pavelu96od kamarádů vím, že si koupili den předem (večer) přes internet dálniční známku, vše řádně vyplnili i zadal, a druhý den ráno v 06:30 hod. je stavěla na D3 hlídka, že nemají dálniční známku. U druhého případu jsme společně vyplňovali formulář v počítači. Vše OK a ráno měli problém při kontrole na D1. Proto raději zakoupím na poště. Jistota je jistota!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já vám všem přeji, ať si to užijete, pozdravujte lva 🦁 a doufám, že mi to na sraz vyjde někdy příště. Tentokrát jsem měl tušení, že to neklapne, tak nejsem zklamaný, ale i tak mě to trochu mrzí.

 

@OK406 s chladičem to znám, stalo se mi to samé, ale naštěstí jsem měl druhé auto, tak jsem objednal nový. Tobě přeji, ať zdárně dojedeš tam i zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PaKr děkuji. V nejvyšší nouzi by byla k dispozici synova 106 1.0i 37 kW:).
@Medvěd u nás máme Shell a AN čerpací stanici. Na poště mají v sobotu otevřeno od 8:00 hod. tak nebude problém.

Sraz je na hlavním parkovištěm před Novou ZOO? Vstupenku + zaplacení parkovného je v Nové ZOO a odtud jít do Staré ZOO a pak do nové zoo? A kde je máme našeho lva? Já jen, abych nešel někam jinam a pak se nemohl vrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, brixtr napsal:

Usoudil jsem že je blbost se stahovat do Nehvizd a tady je to nejlepší na odchyt :D

a jestli Prchalovi pojedou Mazdou tak vás dřív uslyším než uvidím :D 

 

Nebud drzej mladej 😂😂😂😂🤷🤷🤷💋

Abych ti nesfouknul zhavicky 🙈, ale s tema pelechama🌠🌠 v zadech, no nevim 🤷🤷🤷

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Ahura Mazda musi vydrzet aspon do zaplaceni 😁😁😁😁, a mam malo benalu, asi budu muset pred cestou jeste nabrat nejake koktany 🙈

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OK406 v celých Chlebech je jen jedno parkoviště.. a to u ZOO.... a ano tam bude sraz... Lev by měl být v nové části, která je u parkoviště, a kde je i kiosek.. doporučuje se projít nejdřív starou zoo (za silnicí) a pak novou.... ale jdi s davem a ono to ňák dopadne... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, OK406 napsal:

@PaKr děkuji. V nejvyšší nouzi by byla k dispozici synova 106 1.0i 37 kW:).
@Medvěd u nás máme Shell a AN čerpací stanici. Na poště mají v sobotu otevřeno od 8:00 hod. tak nebude problém.

Sraz je na hlavním parkovištěm před Novou ZOO? Vstupenku + zaplacení parkovného je v Nové ZOO a odtud jít do Staré ZOO a pak do nové zoo? A kde je máme našeho lva? Já jen, abych nešel někam jinam a pak se nemohl vrátit.

Sraz je před novou Zoo na parkovišti. Vstupenka a parkovné se kupuje v pokladně u nové Zoo. Do staré je turniket. Ta je přes silnici. Lev je v nové části. Jestli si to ty dva roky pamatuju správně. :myslim

Takže nejdřív zaplatit, do staré, zpátky přes parkoviště do nové a ve 14hod. sraz u lva na fotku. ;) Je to tak šéfová? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Klemoň napsal:

TVL , podnikatel a nemá benzín . . . 😂      A my chudí zaměstnanci na nemocenské z Covidu ho máme brát kde ???  :roker

To vis, covid, jsou taci podnikatele, kteri breci, ze nemaj ksefty, ze je nechali otevrene, ze nemaji covid nahrady z nasich dani, ze nemaji na platy, presto si koupi novou karu a leti na dovolenou do tramtarie 😁, tak se nediv, ze ja mam jen malo benalu 😁 😁😁😁😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...