Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁


Recommended Posts

Před hodinou, Vena garážmistr napsal:

OK jestli vyjedeme opravdu 9.45

@Scratch a Véna - no to jsem myslel vážně , že v 9,45 je odjezd !!! Cesta je ještě 3/4 hodiny, tak to je dojezd cca v 10,30 až v 10,45 a to je tak akorát.

Ono 15 - 30 minut na předání a pokec ?  To se nezdá , ale to je hned pryč . . . a já nechci obejmout Weri , vyměnit / rozdat věci a utíkat. Chci to na pohodu s kamarády . . .  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lístek každý sám... :) indivindy dle příjezdů.... :)

Zítra 02:37 sraz u Pavelu96 - když se nás sejde dost, tak vynesem kontejner v zubech a dáme ho sousedovi naležato před dveře.... - Pavle věřím, že to vyřešíš....! ✊

Jinak sraz je od 10:00, ale nemusíte přesně na čas.... 😅 hlavně v těch 14, ať se sejdem na fotku a je pohoda...  :)

i to počasí se umoudřuje........ 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Klemoň napsal:

 🐿️  Ty jsi tedy lenoch . . . Máš to kousek a ještě to flákáš  . . .   :roker

Nejsem lenoch, jenom noční pták. A za poslední 3 týdny toho mám tak akorát na ještě aspoň další 2 zimní spánky (být medvědem) 🙃

Takže vlastně info, že dorazíme ještě v sobotu, je víc než dobrá zpráva 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedy zítra. Chladič jsem ,,zaplácal" dvojsložkovým epoxydovým lepidlem, tak snad to vydrží. Motorový olej + filtry vyměněný. Pouze jsem neumyl auto, jelikož hlásí místy přehánky😧. Příjezd nevím. Ještě ráno koupím na poště dálniční (roční) známku a mohu směle vyjezd:papa. Nádrž je plná. Parkování je tedy v Chleby ZOO u kostela?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...