Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁


Recommended Posts

před 51 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Ne nic važnýho, žena a dcera mu to zakazali :D:D

Tvl takova hrubka jako prase, jeste ze me stibtak instruoval 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nase rodinka jede, nejsme z cukru a rozhodne nas nerozhazi par kapek, nejsme zadni usmrkanci.....

Edit: hledam ten roz*neumím psát slušně*nej stativ, ale nenachazim, obavam se ze sel do vecnych lovist..... Ale mel asi 1,5 metru tak se porad nevzdavam, ale dochazi mista kde bych jej teoreticky mel nalezt

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No aby jste věděli tak já stativ nemám a i kdybych ho měl tak ho brát nebudu protože budu rád abych někde nezapomněl to mě svěřené dítko nebo abych náhodou nepřivezl domů těch dítek více. 😁  Ale teda počasí mě kaká tady leje jak z konve doufám že se to do zítřejšího rána umoudří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Weri 605 napsal:

už se těšiiiiim.... 🤣🤣🤣

No ale to že jedeme teď i když bude možná nepřízeň počasí neznamená že v červenci nebo srpnu si nemůžeme dát repete 

A asi zapomínáš že mi všichni pežoťáci jsme krásný mladý štíhlý a je úplně jedno jestli je nám podle občanky 20 nebo 60 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, HanysR napsal:

ty máš lepší, vypadá že se šroubem. Já tedy neberu

No mě to z fotky přijde , že ta tvoje "videohlava" Je přidělaná právě na foto závitu . Hoď to do auta - ono to uveze  🙂

No jinak jsem byl v práci vyzvednout ty dárečky pro vás . . .   A veliké zklamání co mi připravili .  😞  Nicméně jsem to v kufru nechal , třeba si to někdo vezme do garáže.  Tedy kromě Petr 3008 , ten by to tam nedal 😂

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuješ jak jsem tam přijel jako nový / cizí / neznámý a otevřel ten kufr plný kalendářů se slovy "pojďte si vybrat" ??? Jak zvolna a ostýchavě až nedůvěřivě se lidi slejzali ?  Kromě pár domluvených předem jsem to nakonec musel rozložit po parkovišti a až pak to celkem rychle zmizelo / bylo rozebráno ???  No a od té doby , kromě potupných přezdívek , jsem ten co přivezl kalendáře   😂      To byl vlastně @radim.1008 sraz v Orličkách .  Na první jednodenní sraz pro mne tak trochu z ruky - a jel jsem :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...