Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁


Recommended Posts

Já to teda mejt nebudu bo na to nemám čas. A kočky to je kapitola sama pro sebe jednou jsem kocourovy amputoval kus ocasu. Ještě v dobách kdy jsem dělal před barákem (dílnu nemaje) tady byl jeden kamarád měnil se mu olej a ještě něco pak jsme auto projížděli a po té projížďce jsem ještě něco řešili a pak když měl odjíždět tak prej vyvez to ze dvora skočil jsem do toho kocour se hřál na motoru ocas mu visel dolů a asi chrápal no a jak se motor otočil tak mu řemen ustřihnul kus vocasu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Petr 3008 napsal:

Tak ať pani nezapomene taky na nějaké slušné počasí..  🙂 už jsem kvůli vám vyčistil auto, ať nedělám ostudu  😆

Na mytí auta prdím, ale aby se neřeklo tak jsem hodil do předu poznávací znak :D

Na zadku to nepovolim :D

 

 

IMG_20210512_183406.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My chceme zastřelit kočku a ne lva 🤣 jinak @Pepitoneboj, to jsou jen takové dřisty z legrace. Já mám problém zabít i mouchu, zvířata mám moc rád a teď tím nemyslím že k jídlu 😁 (což samozřejmě taky) Dělám ramena a i tu rybu si nechávám na Vánoce zabít 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Scratch napsal:

 

jinak budu brat na fotky toto, ale stativ uz mi nekdo do*neumím psát slušně*l 

https://www.alza.cz/canon-powershot-g7-x-mark-ii?dq=5215522&o=14

A dá se to položit na něco jinýho....? Třeba ten soudek od Petra 3008....? A ňák podložit třeba...? Aby to nefotilo jen nohy...? 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...