Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁


Recommended Posts

Návštěvník

Tady jde spíš o to, že mi to do Vamberk píše 2:38 jízdy, 220km. Vyjet chci v 5, dřív asi ne ať holka není chodící mumie. No a naženu čas stylem jízdy takže na 7:30 je reálné abych tam byl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, vagi napsal:

Ano, tak nějak. Cigárko, kafíčko...pokec...jen teda doufám, že @radim.1008to vidí stejně ;)

To jako budu vstávat v sobotu po šesté ranní? :roll:D No což o to, nějak to zvládneme, horší to bude s juniorem. Případně přijedem do Vamberka těsně před odjezdem. :D

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Právě teď, HanysR napsal:

@radim.1008Hele já bych se o čase vstávání moc nebavil 🤣 My tě když tak počkáme, @vagidá krabičku cigaret, pět piv a pojedeme dále. Hlavně v klidu 🤣

Nekuřák a za volantem abstinent...dám si čokoládu :P  :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@PéťaTaky mi je to líto, konečně bych chtěl vědět kdo sedí za tím QR kódem 😉 Díky 😉

@vagi ty tak všude zmiňuješ cigárko co jsem si všiml, že jsem tě měl za kuřáka 😉 pivko byla legrace ale to ty víš 😉👍

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Péťa napsal:

Jednodenní výlet, 650 km a 9 hodin v autě. Škoda, že Tě nepoznám :( Tomu říkám...

.

.

.

.

... nadšení 😮

Trochu mi to připomíná mě :D Když jsem se ráno rozhodl, že po snídani jedeme do Fulneku na sraz na sobotu. :D A to tehdy vrchem po 11 ještě se 306kou. Nebo na otočku s kamarády do jihočeských Hoštic na noc pod stan. No bylo v minulosti víc takových výletů. Říkávám, že co je do 200km je za rohem. :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já moc cestování nemusím a to jen a pouze kvůli brutálním provozu. To je jediná věc která mi to vždy znechutí. Ale jinak řízení miluju. Tož tak no. Kdyby nebyly kamiony, uzavírky, kolony atd tak nemám problém s ničím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak my taky dorazíme - 2 velký a 2 malý... Jen nevím v kolik.. to nějak musíme přizpůsobit capartům, spaní atd... Určitě dorazíme minimálně na focení :D

Upraveno uživatelem h4wk3y
hrubice, že bych ze sebe blinkal :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...