Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁


Recommended Posts

V 2. 5. 2021 at 16:01, Vena garážmistr napsal:

Hale a Pražácí že by jsme dali někde scuka už cestou tam ? 

Tak mne se to už asi netýká 😟     Vycházky až od 10,00 , takže vyrazím asi až v 9 - 9,30 a včera mi moje 2/3 mozku = 🦴  připomněla , že žádná D11 , protože jsem si nekoupil ( zatím ) dálniční známku , , , :roker    No když nad tím tak přemýšlím , tak kvůli ZOO to zatím asi ani neudělám a pojedu po staré přes H.Počernice a kolem tebe (odbočky na Horoušany) a dál . . .  :myslim

Doplnění : Dotaz ? Jak dlouho budete venku plkat (pokec) - když přijedu třeba až 10,30 , aby už nebylo prázdné parkoviště :myslim

Upraveno uživatelem Klemoň
POKEC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime a copak ty jsi nějaký klubový nováček ???  A ani kluk už není nováček . . .  🙊

 

Jo počkej , asi mi to došlo :  Ty narážíš na jménu Zůzy po obřadu ?  :roker

Upraveno uživatelem Klemoň
jméno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Klemoň napsal:

Tak mne se to už asi netýká 😟     Vycházky až od 10,00 , takže vyrazím asi až v 9 - 9,30 a včera mi moje 2/3 mozku = 🦴  připomněla , že žádná D11 , protože jsem si nekoupil ( zatím ) dálniční známku , , , :roker    No když nad tím tak přemýšlím , tak kvůli ZOO to zatím asi ani neudělám a pojedu po staré přes H.Počernice a kolem tebe (odbočky na Horoušany) a dál . . .  :myslim

Doplnění : Dotaz ? Jak dlouho budete venku plkat (pokec) - když přijedu třeba až 10,30 , aby už nebylo prázdné parkoviště :myslim

jak dlouho se bude venku plkat to asi nikdo neví. Nejspíš než se vymění kontraband. No a i kdyby bylo prázdné parkoviště tak procházkou nás tam asi dokážeš najít v tom areálu důležité je jak nastínila @Weri 605 aby jsi se dokázal dostavit k pořízení rodinného fota .  Cesta no nevím jak ostatním pražákům ale mě je v podstatě jedno jestli po 611 nebo po D11 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud skončí pokec a předávky na P, tak mě 100% najdeš v kiosku 😂, ale předpokládám, že tak hodinku (pokud nebude mega scať) tam budem.... 🙂Zatím Honcová nevyhrožuje, tak doufám, že i nadále zůstane krotká.. 🤨

Jinak okruh prohlídky z webu je, že doporučujou nejdřív starou zoo a pak novou... @minimaxa prosím, ta stará je u parkoviště? (Na foto nahoře) A nová za silnicí...? (Na foto dole) Nebo je to opačně...? A do starý se nechodí se vstupenkou....? 🤔 ňák mi to nesedí s tím co píšou....

Screenshot_20210505-090144_Mapycz.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

@Weri 605 Stará je podle Tvého obrázku dole pod silnicí u kostela, nová je nad silnicí nad parkovištěm. Vstupenka platí do obou stejná, ale pouze na jeden vstup, jak vylezeš, máš smolíka. U každé části, jak u nové, tak u staré jsou turnikety s laserovou čtečkou čárového kódu na vstupence. My jsme šli nejdříve do nové, protože tam je pokladna, kde jsme si vyřídili lístky a platili parkovné 💋

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, pavelu96 napsal:

Jakože nikdy??? :o😂

uz ti dochazi ze my tam nejdeme jako navsteva, ale jako jidlo? :D 

před 13 hodinami, HanysR napsal:

@Weri 605 Jsem rád, že to bereš s úsměvem, protože si samozřejmě dělám srandu. Já to celé chápu. Když to nejde tak to nejde. Naštěstí tam masa běhá dost, takže další otázka a sice, kdo bere gril? Vezmu bombu ať jim nemusíme kácet palmy 🤣 Lva bych ušetřil, to bychom nemuseli vyhrát 🤣

kdysi jsem pro novacky gril vozil a bylo to dobre, protoze se adaptovaly lepe a rychleji. No ted do zoo bych ho vzal, sekeru na kaceni bo na plynu to smrdi :D 

před 12 hodinami, Klemoň napsal:

No já mám kvůli své přímosti / upřímnosti také občas nepříjemnost.  Lidé co mne znají jsou v pohodě, ale s nováčkama mám problém 😂

nevyhrozuj, mam deti a nebojim se je pouzit :D 

před 52 minutami, Klemoň napsal:

Tak mne se to už asi netýká 😟     Vycházky až od 10,00 , takže vyrazím asi až v 9 - 9,30 a včera mi moje 2/3 mozku = 🦴  připomněla , že žádná D11 , protože jsem si nekoupil ( zatím ) dálniční známku , , , :roker    No když nad tím tak přemýšlím , tak kvůli ZOO to zatím asi ani neudělám a pojedu po staré přes H.Počernice a kolem tebe (odbočky na Horoušany) a dál . . .  :myslim

Doplnění : Dotaz ? Jak dlouho budete venku plkat (pokec) - když přijedu třeba až 10,30 , aby už nebylo prázdné parkoviště :myslim

asi taky pojedu po stary, a asi taky vyrazim kolem 9:30, nechce se mi tam s holkama stat a hlidat je na parkovisti.....

před 48 minutami, radim.1008 napsal:

Hele opatrně jo? :P:D Nebo to mám brát jako poklonu? :myslim:D

No tak natvrdly Novaci se tam nepise ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hanys .... Nemusíš... :) přijeď klidně ve 13:00 ..... 😃 to není povinný tam bejt v 10.... :) prostě od 10 kdo chce... :) a já ci...! Páč tam bude Zůza a Verýsek a .... a to mi stačí..... 😅😂 (a teď koukej co udělá Klemoň 😁😆)

 

@minimaxa děkujuuu ... i za ostatní.... :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Weri 605 napsal:

(a teď koukej co udělá Klemoň 😁😆)

Přečetl jsem to až teď , protože jsem zaneprázdněn , ale reakce je jednoduchá  :  Dostaneš po čuně :bacha  jestli to okamžitě neopravíš / nedoplníš  😍   😂       

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, HanysR napsal:

já budu musím vyjet max v 5 🤪

No máme to stejně, když jedeme na Moravu a ta paní (nemůžu si vzpomenout na Nick) co jezdí až z Plzně , to má ještě horší  :potlesk

Tak také veterán @Pepito napověděl - Plzeňačka má Nick : Kámoška

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...